Чи далеко до першого вбивства? NASA розслідує перший злочин, скоєний у космосі

За угодою країн, які спільно володіють Міжнародною космічною станцією, на людину, що знаходиться в космосі, поширюються закони її країни.

Американський астронавт Енн Макклейн визнає, що, перебуваючи в польоті, без відома своєї одностатевої дружини, з якою вона оформляла розлучення, зайшла на її банківський рахунок. При цьому вона не вважає, що здійснила правопорушення, повідомляють Патріоти України із посиланням на New York Times.

Зазначено, що екс-дружина астронавтки Саммер Уорден подала скаргу у Федеральну торгову комісію. При цьому сама Макклейн, яка вже повернулася з космосу, повідомила через адвоката, що дійсно стежила за рахунками колишньої дружини - хотіла переконатися, що фінанси сім'ї в порядку, вдається оплачувати рахунки і доглядати за дитиною, яку Макклейн і Уорден виховували до розлучення (Уорден - біологічна мати дитини).

За угодою країн, які спільно володіють Міжнародною космічною станцією - США, Росії, Японії, Канади, а також Європейського космічного агентства - на людину, що знаходиться в космосі, поширюються закони її країни. Те ж саме відноситься до майна на борту.
Таким чином, канадець за вчинений в космосі злочин понесе відповідальність за законами Канади, росіянин - за законами Росії і так далі. У космічному праві також передбачена процедура екстрадиції після повернення на Землю, якщо одна з країн захоче судити громадянина іншої держави за правопорушення, вчинені в космосі, і якщо закони рідної країни обвинуваченого допускають екстрадицію.

Хіти тижня. "Україна - це свобода": Відомий білоруський репер хоче отримати громадянство України (відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 18:00

Як зазначив репер, тут йому комфортно, тут живуть близькі йому люди. Як зазначив репер, який спочатку мав лише посвідку на проживання, Україна - його земля. Тут йому комфортно, тут живуть близькі йому люди. "Я нещодавно прийняв рішення отримати українс...

Закатували? У Криму знайшли тіло кримського татарина, який зник рік тому

понеділок, 16 вересень 2019, 17:29

В окупованому Криму знайшли тіло зниклого кримського татарина Ейнера Еюпова. 20-річний хлопець зник безвісти ще 6 серпня 2018 року, передають Патріоти України. Через понад рік пошуків тіло юнака знайшли у лісі біля села Залісне Бахчисарайського району,...