Чи далеко до першого вбивства? NASA розслідує перший злочин, скоєний у космосі

За угодою країн, які спільно володіють Міжнародною космічною станцією, на людину, що знаходиться в космосі, поширюються закони її країни.

Американський астронавт Енн Макклейн визнає, що, перебуваючи в польоті, без відома своєї одностатевої дружини, з якою вона оформляла розлучення, зайшла на її банківський рахунок. При цьому вона не вважає, що здійснила правопорушення, повідомляють Патріоти України із посиланням на New York Times.

Зазначено, що екс-дружина астронавтки Саммер Уорден подала скаргу у Федеральну торгову комісію. При цьому сама Макклейн, яка вже повернулася з космосу, повідомила через адвоката, що дійсно стежила за рахунками колишньої дружини - хотіла переконатися, що фінанси сім'ї в порядку, вдається оплачувати рахунки і доглядати за дитиною, яку Макклейн і Уорден виховували до розлучення (Уорден - біологічна мати дитини).

За угодою країн, які спільно володіють Міжнародною космічною станцією - США, Росії, Японії, Канади, а також Європейського космічного агентства - на людину, що знаходиться в космосі, поширюються закони її країни. Те ж саме відноситься до майна на борту.
Таким чином, канадець за вчинений в космосі злочин понесе відповідальність за законами Канади, росіянин - за законами Росії і так далі. У космічному праві також передбачена процедура екстрадиції після повернення на Землю, якщо одна з країн захоче судити громадянина іншої держави за правопорушення, вчинені в космосі, і якщо закони рідної країни обвинуваченого допускають екстрадицію.

"Арешт рахунків блокує нас, "Євробачення" й Олімпіада під питанням": У "Суспільному" зробили тривожну заяву

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:15

"Суспільне" заявляє, що вже тиждень звертається по допомогу до Кабінету міністрів, Міністерства фінансів, Міністерства культури, молоді та спорту й Міністерства юстиції України, проте не отримує відповіді та підтримки. "Суспільне" заявляє, що арешт рах...

Хіти тижня. "Ми ніколи не бували в Кропивницькому": "Тітушки" з Нових Санжар записали відеозвернення під мерією

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:00

Хлопці запевняють, що є місцевими жителями, а за протестами тільки спостерігали. У ньому хлопці пояснили, що саме робили на мітингу. Вони стверджують, що є місцевими жителями і назвали свої імена. Також хлопці запевнили, що на протесті були лише півтор...