Чи доживе в СІЗО до суду? У Чернігові "бізнесмен" наймав молодих дівчаток нібито прибирати будинок, а далі ґвалтував їх на камеру

чоловік

Чернігівська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо місцевого жителя за фактом зґвалтування щодо малолітньої дівчинки, вступу у статеві зносини з неповнолітньою та навмисного зберігання дитячої порнографії. Про це йдеться на сторінці відомства, зазначають Патріоти України.

Під час слідства встановлено, що 56-річний чернігівець протягом кількох років, з 2018 по 2021 роки, вчинив низку статевих злочинів щодо дівчат віком від 13 до 20 років.

Слідство розкрило три епізоди зґвалтувань обвинуваченим потерпілих у віці 17−20 років, два епізоди вступу у статеві стосунки з 15-річною дівчиною, епізод вчинення насильницьких дій сексуального характеру щодо 13-річної дівчинки, а також факт умисного зберігання за місцем проживання дитячої порнографії.

Обвинувачений знайомився у Чернігові з дівчатами, які перебували у складних життєвих обставинах, та пропонував їм прибирати його будинок за гроші. Надалі чоловік пропонував вступити з ним в інтимні стосунки за гроші, а у разі відмови застосовував до жертв фізичний та психологічний примус. При цьому він приховано знімав факти наруги над дівчатами.

Під час обшуків у будинку обвинуваченого було вилучено комп'ютерну техніку та значну кількість відеоматеріалів.

Чоловіка затримали, з липня цього року він перебуває під вартою. Судовий розгляд кримінального провадження здійснюватиме Деснянський районний суд Чернігова. Обвинуваченому загрожує до 15 років або довічне ув'язнення.

Українцям розповіли, як отримати пенсії та інші соцвиплати, перебуваючи за кордоном, в окупації чи евакуації

неділя, 4 грудень 2022, 23:37

Незважаючи на тимчасову окупацію окремих регіонів країни, а також на те, що багато українців були змушені виїхати за кордон або змінити місце проживання у своїй країні, держава продовжує виплачувати пенсії та інші види соціальної допомоги всім своїм гр...

"Подивіться, відчуйте біль і зробіть свій внесок": Шевченко та Усик показали, як виглядає блекаут у Києві, щоб зібрати кошти на генератори для лікарень (відео)

неділя, 4 грудень 2022, 22:49

Амбасадори благодійної платформи UNITED24 Андрій Шевченко та Олександр Усик знялися в акції зі збору генераторів для українських лікарень. Наші легендарні спортсмени показали, як виглядає постапокаліптичний Київ за блекауту, передають Патріоти України....