
У багатьох сім’ях є традиція називати дітей в честь когось із предків. Таким чином вони можуть увіковічнювати пам'ять про родича. Проте нерідко можна почути про те, що не можна називати дитину іменем померлого родича, бо це нібито може призвести до негативних наслідків, передають Патріоти України.
Священник Православної церкви України Олексій Філюк відповів, чи справді не можна називати дитину іменем родича, якого уже немає в живих. "Можна називати. Я також названий в честь свого дідуся Олексія. У мене як і з однієї сторони, так і з другої були дідусі Олексії. Це нормально", – зазначив священник.
Він наголосив, що якщо ви хочете назвати дитину певним іменем, але у вас був родич/ родичка з таким іменем, який уже помер, то це ім’я все одно можна використовувати – нічого поганого від цього не буде. "Є багато імен. Але своїх дітей можна називати іменами спочилих родичів в честь навіть своїх дідусів, бабусь. Це нормально. Це гарна традиція", – підсумував він.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...