Не виспавшись у будні через швидкий темп життя, наверстати на вихідних втрачений сон не вдасться. Людина нікуди не летить, не змінює часовий пояс, але організм відчуває все те саме, розповіла кандидатка біологічних наук Ольга Маслова, передають Патріоти України.
Так званий соціальний джетлаг відбувається якщо людина робить велику різницю сну в будній та вихідний день, приблизно у понад 2 – 3 години, за її словами.
"Тобто, якщо в будній день ви прокидаєтеся о 8 годині ранку, а на вихідних о 10 – то все буде нормально. А якщо о 5 та о 12 – організм дуже виснажується ", - розповіла експертка.
Часто люди ненавидять понеділок, бо важко вставати після вихідних. Хоча "понеділок не винен, а організм просто не може адаптуватися". При такому способі життя людині ще й важко контролювати емоції та поведінку.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...