Не виспавшись у будні через швидкий темп життя, наверстати на вихідних втрачений сон не вдасться. Людина нікуди не летить, не змінює часовий пояс, але організм відчуває все те саме, розповіла кандидатка біологічних наук Ольга Маслова, передають Патріоти України.
Так званий соціальний джетлаг відбувається якщо людина робить велику різницю сну в будній та вихідний день, приблизно у понад 2 – 3 години, за її словами.
"Тобто, якщо в будній день ви прокидаєтеся о 8 годині ранку, а на вихідних о 10 – то все буде нормально. А якщо о 5 та о 12 – організм дуже виснажується ", - розповіла експертка.
Часто люди ненавидять понеділок, бо важко вставати після вихідних. Хоча "понеділок не винен, а організм просто не може адаптуватися". При такому способі життя людині ще й важко контролювати емоції та поведінку.
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...
Нове відкриття у Великій піраміді Гізи в Єгипті дозволяє припустити, що ця споруда була не просто місцем останнього упокою фараона, а й гігантською електростанцією. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. "Вчені піддали конструкцію віком 46...