Чи можна заразитися коронавірусом через продукти: У ВООЗ дали остаточну відповідь

Багато українців занепокоєні збільшенням захворювання коронавірусом в країні і задаються питанням, чи можна підчепити COVID-19 через продукти харчування. Керівник надзвичайних програм ВООЗ Майк Райан повідомив, що людям можна не боятися зараження інфекцією через продукти. Про це повідомляється на сайті ВООЗ, передають Патріоти України.

Відзначимо, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Китаї коронавірус виявлений на ринку в креветках та інших морепродуктах.

Зазначимо, що заяву аналогічного змісту розповсюдило Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, в якому зазначається, що поки немає ніяких доказів того, що люди можуть заразитися COVID-19 через продукти харчування.

"Це дійсно респіраторний зв'язок, від людини до людини. На даний момент немає ніяких доказів, що вказують на те, що їжа або громадське харчування стали рушійною силою епідемії", - сказав керівник відділу реагування на спалахи та профілактики Центрів США з контролю та профілактики захворювань доктор Ян Вільямс.

Нагадаємо, що коронавірус в основному поширюється через респіраторні краплі, коли інфікована людина кашляє, чхає чи розмовляє, перебуваючи в межах 1,8 метрів від іншої людини. Найбільш дієві способи запобігти поширення - це дотримуватися соціальної дистанціх, носити маску, ретельно мити руки і прикриватися при кашлі або чханні.

Резонанс тижня. "Він вижив, знаходячись у літаку": Губернатор Харківщини розповів, як врятувався єдиний курсант із Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 4:00

Курсант, який вижив під час авіакатастрофи, не вистрибував із літака. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер, передають Патріоти України. "Хлопець розповів, як і що відбувалося. Ми його не навантажували питаннями, - зазначив Кучер. – Ска...

Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...