Чи можуть чоловіків примусово доставити до ТЦК і ВЛК: Вениславський дав пояснення

Нардеп та член комітету з нацбезпеки Федір Веніславський розповів, чи можуть для цього представники ТЦК та СП затримувати громадян та доправляти їх до військкомату, передають Патріоти України.

За словами Федора Веніславського, працівники ТЦК та СП не мають права затримувати чоловіків. Натомість це можуть зробити співробітники Нацполіції, але не для оновлення військово-облікових даних.

"Якщо під час перевірки документів з'ясувалось, що громадянин України перебуває в розшуку — тобто він вже мав бути мобілізований, йому приходили повістки тощо — то представники Національної поліції можуть затримати і доправити цю людину до відповідних підрозділів ТЦК та СП", — сказав Федір Веніславський.

Веніславський розповів, що під час мобілізації в Україні примусово доставити до ТЦК та СП або на ВЛК можуть тих чоловіків, які перебувають у розшуку. Зокрема, туди їх може оголосити Нацполіція на підставі того, що вони проігнорували повістку або вимогу ТЦК зʼявитися.

"І примусово доправляти людей до ТЦК та СП, знову ж таки, можуть лише працівники поліції", — зазначив він. Нардеп додав, що співробітники ТЦК не мають права примусово діяти без поліції. Тоді як подібні дії разом з працівниками поліції вважаються у рамках закону.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...