Згідно з чинним законодавством, для того, щоб офіційно працевлаштуватись, навчатися, чоловіки призовного віку повинні стати на військовий облік, передають Патріоти України.
Для працевлаштування військовозобов'язаний повинен надати відповідні документи, а саме, призовники -- приписне, військовозобов'язані — військовий квиток чи тимчасове посвідчення, резервісти — військовий квиток. За відсутності цих документів роботодавець має право відмовити військовозобов'язаному у працевлаштуванні.
За словами адвоката Ростислава Кравця, ще до війни чоловіки повинні були надавати військово-облікові документи для працевлаштування, в умовах війни цьому почали приділяти більше уваги. Роботодавці можуть відмовити у працевлаштуванні на роботу особі без військово-облікових документів.
Теоретично працівника можуть звільнити через те що під час працевлаштування особа не надала відповідних документів або якщо людина працювала у компанії деякий час та досі не має облікового документа. Але, на думку адвоката, "таке звільнення буде не зовсім законним". Таке звільнення працівник може оскаржити через суд. Адвокат підкреслює, що оскаржити наказ роботодавця потрібно протягом місяця від моменту звільнення.
Одне подружжя з Нідерландів зняло відео зі своїм улюбленим котом з кличкою Марлі, поведінка якого потішила користувачів в інтернеті. Ролик з котиком був оприлюднений на порталі ViralHog в Youtube, передають Патріоти України. . Подружжя зізнається, що ...
Балаклійський районний суд Харківської області зобов'язав місцеву жительку заплатити "Харківгазу" 115,8 тис. грн через пошкоджену пломбу на лічильнику. Жінка отримала будинок у спадок, а під час перевірки представники оператора виявили порушення. Про ц...