Згідно з чинним законодавством, для того, щоб офіційно працевлаштуватись, навчатися, чоловіки призовного віку повинні стати на військовий облік, передають Патріоти України.
Для працевлаштування військовозобов'язаний повинен надати відповідні документи, а саме, призовники -- приписне, військовозобов'язані — військовий квиток чи тимчасове посвідчення, резервісти — військовий квиток. За відсутності цих документів роботодавець має право відмовити військовозобов'язаному у працевлаштуванні.
За словами адвоката Ростислава Кравця, ще до війни чоловіки повинні були надавати військово-облікові документи для працевлаштування, в умовах війни цьому почали приділяти більше уваги. Роботодавці можуть відмовити у працевлаштуванні на роботу особі без військово-облікових документів.
Теоретично працівника можуть звільнити через те що під час працевлаштування особа не надала відповідних документів або якщо людина працювала у компанії деякий час та досі не має облікового документа. Але, на думку адвоката, "таке звільнення буде не зовсім законним". Таке звільнення працівник може оскаржити через суд. Адвокат підкреслює, що оскаржити наказ роботодавця потрібно протягом місяця від моменту звільнення.
Сара Перрі з Уельсу стала щасливою власницею сучасного будинку в сільській місцевості після перемоги в розіграші лотереї Omaze. Новий будинок із трьома спальнями та двома ванними кімнатами розташований у мальовничому графстві Поуїс і коштує близько 500...
Житель міста Полонне на Хмельниччині пропонував військовослужбовцям територіального центру комплектування $200, щоб відкупитися від мобілізації. Однак після відмови – застосував сльозогінний газ. Про це повідомила пресслужба Хмельницького обласного ТЦК...