Згідно з чинним законодавством, для того, щоб офіційно працевлаштуватись, навчатися, чоловіки призовного віку повинні стати на військовий облік, передають Патріоти України.
Для працевлаштування військовозобов'язаний повинен надати відповідні документи, а саме, призовники -- приписне, військовозобов'язані — військовий квиток чи тимчасове посвідчення, резервісти — військовий квиток. За відсутності цих документів роботодавець має право відмовити військовозобов'язаному у працевлаштуванні.
За словами адвоката Ростислава Кравця, ще до війни чоловіки повинні були надавати військово-облікові документи для працевлаштування, в умовах війни цьому почали приділяти більше уваги. Роботодавці можуть відмовити у працевлаштуванні на роботу особі без військово-облікових документів.
Теоретично працівника можуть звільнити через те що під час працевлаштування особа не надала відповідних документів або якщо людина працювала у компанії деякий час та досі не має облікового документа. Але, на думку адвоката, "таке звільнення буде не зовсім законним". Таке звільнення працівник може оскаржити через суд. Адвокат підкреслює, що оскаржити наказ роботодавця потрібно протягом місяця від моменту звільнення.
Більшість пенсіонерів завжди чекають індексацію з надією на збільшення виплат. Втім, в деяких випадках пенсія може, навпаки, зменшитися. Про такий сумний випадок розповів експерт з пенсійних питань Сергій Коробкін, передають Патріоти України. У кого мо...
Службовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у віці до 24 років зможуть розраховувати на виплату мільйона гривень за військову службу. Раніше компенсацію гарантували тільки військовослужбовцям Збройних сил України, передають ...