
Новий законопроект про "особливий статус" для окупованих територій Донбасу в парламенті почнуть розробляти після березня 2020 року. Про це заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в коментарі для одного з телеканалів в кулуарах Верховної Ради, передають Патріоти України.
Він зазначив, що в найближчі місяці будуть проводитися консультації з приводу законопроекту про порядок місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській області. Також глава фракції уточнив, що ще ніяких напрацювань документа немає.
"Думаю, що напрацьовуватимуться переговорні позиції, будуть якісь двосторонні консультації. Це моя гіпотеза, це не точно, але я вважаю, що це буде після березня", - зазначив Арахамія.
За словами Арахамія, за основу майбутнього проекту можуть взяти домовленості президентів в Нормандському форматі 9 грудня.
Як повідомляв "Апостроф", 12 грудня Верховна Рада проголосувала за продовження закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей" на один рік. Даний документ підтримали 320 нардепів.
У Києві правоохоронці викрили масштабну схему незаконного оформлення інвалідності, яка, за даними слідства, діяла щонайменше з 2024 року. За фіктивні медичні документи та встановлення групи інвалідності організатори вимагали від чоловіків від 25 до 30 ...
З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...