За його словами, кілька місяців тому спеціально створена комісія МКІП перевірила наявність переданих монастирю святинь.
Він додав, що в суспільстві виникають сумніви щодо того, чи не підмінили якусь частину святинь, тому було вирішено перевірити їх на достовірність.
"Міністерство культури разом з фахівцями різних галузей проведе експертизу, перевірить ці святині на автентичність. Ми хочемо, щоб потім не було до нас жодних звинувачень, що ми зберігаємо не ті святині або що святині вкрадено", - наголосив посадовець.
За його словами, на експертизу може піти півроку при правильній організації процесу.
"Сучасні методи це дозволяють. Звісно, це непросто. Потрібно буде долучати монахів, які зберігають і вшановують ці святині і які мають право здійснювати маніпуляції з мощами. Але без такої експертизи запит суспільства залишиться, (з уваги на - ред.) недовіру людей до очільника й інших представників УПЦ МП, заарештованих за колаборанство й інші кримінальні речі. Свого часу держава передала монастирю ці реліквії, а зараз має повністю відновити над ними контроль", - резюмував Остапенко.
Носіння годинника на внутрішній стороні зап'ястя часто асоціюється з військовими та працівниками правоохоронних органів. Цей спосіб може здаватися незвичним для цивільних, але він має під собою ряд вагомих причин, що кореняться в тактичній необхідності...
Найнижчі зарплати в Україні на початку року зафіксовані у Чернівецькій, Тернопільській та Хмельницькій областях, де середній рівень становить 17-18 тисяч гривень. Найменше наразі платять у сферах освіти, культури та адміністративної діяльності, де зарп...