Чи не стерли історичну пам'ять: Стало відомо, скільки українців вважають Голодомор геноцидом

82% громадян України вважають, що Голодомор 1932-1933 років був геноцидом українського народу. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" з 29 жовтня по 4 листопада 2019 року, передають Патріоти України.

Тих, хто не підтримує цю тезу - 11%, вагаються - 7%. Зросла кількість тих, хто однозначно згоден з цим твердженням, у порівнянні з минулим роком.

Голодомор є геноцидом для 95% жителів заходу країни, 87% - Центру, 72% - Півдня і 61% - Сходу. Жителі сіл більш схильні підтримувати цю тезу, ніж городяни. У віковому і освітньому розрізі відмінностей по відношенню до цього питання не спостерігається. Помітно менше схильні підтримувати це твердження ті, хто шкодує про розпад СРСР. Незважаючи на це, і в цій групі згодних з визнанням Голодомору геноцидом - відносна більшість.

73% опитаних планують запалювати свічку в День пам'яті жертв Голодомору в пам'ять про загиблих від голоду, 20% сказали, що не будуть цього робити. У порівнянні з минулим роком кількість тих, хто має намір запалити свічку, зросла.

Запалити свічку пам'яті частіше бажають старші опитані, ніж молоді. Опитували 3 тис. респондентів від 18 років і старше.

Чоловік не проти? - "Моє довгоочікуване повернення в Москву... Не можу дочекатися", - дружина екс-нардепа Лещенка оголосила про виступ у столиці держави-агресора

субота, 7 грудень 2019, 11:06

Записний борець з корупцією, котрий професійно критикує опонентів за різні зради, реальні та надумані, добре уживається з колаборанткою, в своєму скандальному пентхаузі у центрі столиці. Дружина колишнього народного депутата Сергія Лещенка, Dj Анастасі...

Налякав загал новими одкровеннями: Скандальний пранкер "Джокер" виступив на каналі Медведчука з гучними заявами

субота, 7 грудень 2019, 9:06

Зломник виявив готовність передати СБУ своє знаряддя для проникнення в онлайн листування задля підтвердження автентичності скандальних розмов. Скандально відомий пранкер «Джокер» вийшов у прямий ефір NEWSONE, у програмі «Протистояння» він відповів на з...