
Після закінчення опалювального сезону почнуться планові ремонтні роботи, які зараз не робляться, передають Патріоти України.
Закінчення опалювального сезону не призведе до суттєвого покращення ситуації з відключеннями електроенергії в Україні. Про це під час інформаційного телемарафону заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.
За його словами, обсяг генерації в Україні навесні принципово не зросте. "Я, чесно кажучи, не думаю, що ситуація принципово поліпшиться, тому що з одного боку буде зменшення споживання, тому що буде тепліше, але з іншого боку почнуться планові ремонтні роботи, які зараз не робляться. І це значить, що принципово обсяг генерації в Україні не збільшиться", - сказав Сахарук.
Він зазначив, що відновлювати енергетичну інфраструктуру після кожного обстрілу стає все складніше. "Тому чекати, що прийде квітень і все буде на 100% гарно, не можна. Ми ж розуміємо, що після кожного обстрілу все важче і важче відновлювати об'єкти енергетики, бо вони стають все більш вразливими", - повідомив Сахарук.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...