Чи потрібно чоловікам оновлювати дані в ТЦК, якщо зробили це до 18 травня: У Міноборони дали відповідь

З 18 травня всім військовозобов'язаним необхідно оновити свої дані у військкоматах. Це треба зробити попри те, що раніше інформація вже була оновлена.

Так, у Міністерстві оборони наголошують, що з 18 травня усі без виключення військовозобов’язані повинні оновити свої персональні дані. При цьому, тим громадянам, які у своєму військово-обліковому документі мають відмітку про "виключення з військового обліку", не потрібно приходити для оновлення своїх даних, кажуть у Генштабі, хоча є умова.

"Але за умови - якщо така інформація вже міститься у відповідних державних реєстрах та людина зможе пред’явити такий документ на вимогу уповноваженого представника ТЦК та СП, поліцейського або прикордонника", - додали у відомстві.

Новий закон про мобілізацію в Україні

18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію в Україні. Його норми стосуються військового обліку, призову, відповідальності для ухилянтів і не лише.

Зокрема, всім військовозобов'язаним потрібно обов'язково оновити свої дані у ТЦК. Це можна зробити через електронний кабінет військовозобов'язаного, скориставшись додатком Резерв+, прийти до ТЦК особисто, а також у центрах надання адміністративних послуг. На це відведено 60 днів.

Помер знаменитий британський кіноактор

четвер, 20 червень 2024, 23:44

У віці 88 років після тривалої хвороби помер Актор Дональд Сазерленд, зірка фільмів, зокрема Голодні ігри і Будинок жахів доктора Терора, Його син Кіфер оголосив про смерть батька, пише ВВС. "З важким серцем я кажу вам, що мій батько, Дональд Сазерлен...

Загрожує 5 років тюрми: Поліція затримала жінку, яка сплюндрувала могили захисників на Аскольдовій могилі

четвер, 20 червень 2024, 21:00

Столичні правоохоронці затримали 60-річну жінку, яка 20 червня сплюндрувала могили військових Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла, Павла Петриченка та Андрія "Джуса" Пільщикова на Аскольдовій могилі. За фактом наруги відкрито кримінальну справу, вандалці загро...