Чи потрібно йти у військкомат під час вручення повістки не за місцем реєстрації: Юрист пояснив нюанси

Якщо вам вручили повістку поза регіоном реєстрації місця проживання, наприклад, десь на блокпосту, юридична сила такого документа стоїть під сумнівом. Про це розповів юрист Arzinger Ростислав Небельський, передають Патріоти України.

За його словами, у такому разі є технічний момент. «У повістці має бути зазначено, куди слід з'явитися особі. Якщо в Києві вручили повістку, а особа зареєстрована в іншому регіоні, і там же її особиста справа, то в такому разі просто технічно вона не зможе пройти ці процедури, де немає її документів, зокрема медичних», — сказав Небельський.

Крім того, як стверджує юрист, постає питання повноважень. «Тобто, чи має повноваження Київський територіальний центр комплектування направляти особу для проходження будь-яких дій за межами міста. Ось через такі недоліки орган, який вирішуватиме питання відповідальності особи, може поставити під сумнів юридичну силу такої повістки», — підсумував фахівець.

У мерії Енергодара закликали мешканців залишити місто через загрозливу ситуацію на ЗАЕС

четвер, 8 червень 2023, 1:50

Ситуація на Запорізькій АЕС може вийти з-під контролю у будь-який момент, тому мешканцям Енергодара краще залишити місто. Про це заявив перший заступник мера Енергодара Іван Самойдюк у коментарі Радіо Свобода. "Можуть чи не можуть вони погрожувати авар...

У небі над Північною Ірландією з’явилося "око Бога". Науковці не забарилися з поясненнями (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 0:55

У небі над Великою Британією нещодавно помітили незвичайне і надзвичайно рідкісне явище. В народі йому дали поетичну назву "око Бога", адже явище має вигляд ореолу, або ж гало навколо сонця, яке за своєю формою дійсно нагадує величезне око. . Саме яви...