Чи потрібно мити усі покупки: Англійський лікар розповів, як діяти, щоб не заразитися COVID-19

Нехарчові товари достатньо не відкривати протягом трьох днів після доставки.

Викладач англійського Університету Бата розповів про те, чи можна заразитися COVID-19 через покупки і дав деякі поради по дезінфекції товарів. Порада доктора Ендрю Престона була опублікована у DailyMail, передають Патріоти України.

Він зазначив, що ймовірність підчепити вірус через речі або їжу, які вам доставляють, досить мала. Крім того, виробники повинні дотримуватися всіх норм, щоб не допустити потрапляння вірусу в ту ж їжу.

Однак, для перестраховки упаковку з доставкою можна промити теплою мильною водою. Відносно нехарчових товарів, доктор порадив не відкривати їх протягом трьох днів з моменту прибуття.

"Зверніть увагу: малоймовірно, що ви можете заразитися вірусом від вживання їжі. Крім того, приготування їжі знищить його", – підсумував він.

Не одне й те ж: Яка різниця в поняттях "знятий" і "виключений" з військового обліку

неділя, 26 травень 2024, 7:59

В Україні від 18 травня набув закон про мобілізацію. Проте українське законодавство не дає чіткої відповіді на запитання, що робити такій категорії чоловіків, як зняті з військового обліку – потрібно їм іти до ТЦК чи ні. Адвокат Микола Максимов у комен...

Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

неділя, 26 травень 2024, 7:22

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики зали...