У другий рік повномасштабного вторгнення кількість дітей, які перебувають за кордоном, продовжує збільшуватися як серед школярів початкової так і серед учнів базової та старшої школи. Найбільше таких підлітків спостерігається на сході - 8%. Найменше - на півдні - 1%, передають Патріоти України
Водночас у Центрі та на Півночі таких школярів базової та старшої школи – 8% та 4% відповідно. Якщо брати до уваги початкові класи, то з південних регіонів кількість учнів, які перебувають за кордоном, становить 10%. Найменші показники на Сході – 1%. У центральній Україні – 5%, північній – 2%. Такі дані показало дослідження "Освіта під час війни".
Водночас, у порівняні з минулорічним дослідженням, кількість школярів, які виїхали за кордон і змінили місце проживання, зменшилася. Найбільші показники на Півночі – 54%, 50% – Сході, 44% – Заході.
Крім того, за рахунок дітей з внутрішньо переміщених осіб, кількість школярів збільшилась на 5% на Заході, 21% на Півночі, 20% в Центрі та на 11% на Півдні. Результати опитування батьків дітей показують, що вже другий навчальний рік поспіль найбільші переміщення відбуваються на Сході та Півдні країни.
З 21 серпня 2024 року Угорщина надаватиме субсидоване житло лише українським біженцям з територій, що зазнали впливу війни. Ті, хто прибув з інших регіонів, втратять право на безкоштовне житло, якщо не подадуть заяву про продовження пільги до 10 липня ...
Верховний земельний суд Штутгарта засудив колишнього бізнесмена з федеральної землі Саар до шести років і дев'яти місяців позбавлення волі за незаконне постачання в Росію комплектуючих для безпілотників. Поставлені обвинуваченим матеріали знайшли воєнн...