Чи реальна загроза атаки Білорусі? В Україні анонсували створення армії добровольців і повалення Лукашенка

У разі агресії Білорусі проти України можуть бути зроблені ряд кроків, які закінчаться поваленням режиму Олександра Лукашенка, передають Патріоти України.

Як написав у Facebook народний депутат, голова Постійного представництва України в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв, протягом першої години з моменту вторгнення РБ буде оголошено про створення Білоруської народної армії на базі сотень білоруських добровольців, які вже воюють за Україну.

"Метою Білоруської народної армії буде звільнення Білорусі від режиму Лукашенка і російських військ", - пояснив він. Нардеп пояснив, що до військовослужбовців Білорусі, кинутих проти України, звернуться з пропозицією перейти зі зброєю і технікою до складу БНА зі збереженням військових звань і посад або здатися в полон: "Третій варіант – неминуча смерть".

Крім того, будуть проведені переговори з союзниками України про надання матеріально-технічної допомоги БНА, уточнив він. Чернєв додав, що також буде забезпечена координація дій і планів між Генштабом ЗСУ та військовим керівництвом БНА для остаточного розгрому російських військ на території Білорусі та прикордонних областей України.


Більше не спілкуються: Софія Ротару оголосила Ірину Аллегрову своїм особистим ворогом

неділя, 5 лютий 2023, 17:00

Українська співачка Софія Ротару не висловлюється про повномасштабне вторгнення Росії в Україну, але при цьому показує в своїх соцмережах всі жахи війни і дякує ЗСУ за відбиті атаки ворога, зазначають Патріоти України. Тому, ймовірно, її зачіпає позиці...

"Я все ще росіянин": Жерар Депардьє зізнався, що любить РФ, незважаючи на війну в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 16:27

Французький актор Жерар Депардьє, який має громадянство Росії, в черговий раз відзначився скандальною заявою. Він назвав війну "нісенітницею" і "божевіллям людей", передають Патріоти України. За словами Депардьє, він не береться судити війни і вторгнен...