Чи справді можна бути настільки дурним? Марні спроби китайця припаркувати авто підірвали мережу (відео)

Водій так і не зміг заїхати на парковку після 15 спроб поспіль.

У Китаї в провінції Хайнань зняли, як водій на кросовері безнадійно намагався припаркуватися 15 разів поспіль. Відео інциденту з'явилося на сайті DailyMail, передають Патріоти України.

На ролику видно, як автомобіліст намагався заїхати на власне місце між візком і припаркованою машиною. Тим не менш, незважаючи на свою завзятість і численні спроби, він так і не зміг вибрати потрібний кут, щоб заїхати.

Після декількох невдалих спроб водій навіть вдався до допомоги свого друга. Вони разом намагалися відштовхати кросовер, щоб він все-таки "зайшов" на парковку. Тим не менш їм нічого не вдалося. Як наслідок, автомобіліст залишає кросовер неподалік, заїхавши упоперек одразу на два паркувальних місця.

Ролик "підірвав" Інтернет в Китаї. На різних відеосервісах його переглянули кілька мільйонів разів. Багато користувачів дивувалися горе-водієві. Разом з тим, деякі юзери писали, що ролик, ймовірно, постановочний, бо не може ж автомобіліст і справді бути таким дурним.

За вбивство Окуєвої - 500 тис. доларів: Мати учасниці АТО розкрила шокуючі деталі справи

вівторок, 28 січень 2020, 17:37

За вбивство Аміни Окуєвої замовники пропонували 500 тисяч доларів, життя її чоловіка оцінили в мільйон. Про це вже раніше розповідав Ігор Мосійчук, чиєю помічницею була учасниця АТО. Тепер слова про плату за вбивство підтвердила мама загиблої Ірина Кам...

Налякані люди розгрібають їжу: Українець показав, що відбувається в охопленому коронавірусом Китаї

вівторок, 28 січень 2020, 17:26

Запорожець Владислав Шкроботько показав і розповів, яка обстановка панує зараз у Китаї через смертельний коронавірус 2019 nCoV і як люди живуть в умовах епідемії, передають Патріоти України. Зокрема українець пройшовся вулицями китайської провінції Хен...