Чи то дівчинка, чи то хлопчик, а може, трансвестит: У Барбі з'явилися гендерно-нейтральні ляльки (відео)

Нова лінійка, як кажуть у Mattel, була придумана за участю групи експертів, куди входили педіатри, психологи, батьки й діти.

Компанія Mattel, яка випускає Барбі, створила нову лінійку гендерно-нейтральних ляльок під назвою "Creatable World" ("Світ, який можна створити"). У компанії запевняють, що ці ляльки не будуть обмежені гендерними стереотипами. У лінійку увійшли шість ляльок з різними відтінками шкіри та різними варіантами зачісок, повідомляють Патріоти України.

"Ми розглядаємо цю лінію як можливість почати діалог про те, для чого і для кого потрібні ляльки", – заявила віцепрезидентка Mattel Кім Кулмон, додавши, що прийшов час для ляльок "без ярликів та правил".

Нова лінійка, як кажуть у Mattel, була придумана за участю групи експертів, куди входили педіатри, психологи, батьки й діти. Кожна лялька з нової серії буде продаватися з двома варіантами зачісок (короткою стрижкою "під хлопчика" і довгими локонами) і різним одягом та аксесуарами. Вартість ляльки з гендерно-нейтральної лінійки – близько 45 доларів. На сьогодні Mattel випускає Барбі з різним типом фігури і кольором шкіри.


"Прошлась по королевской семье, как торнадо": Сестра Меган Маркл публічно розгромила герцогиню

вівторок, 21 січень 2020, 14:15

Рідна сестра Меган Маркл Саманта висловилася про рішення герцогів відмовитися від королівських повноважень і переїхати до Канади. Так, як передає The Sun, Саманта переконана, що Маркл зараз зруйнувала стосунки принца зі своєю сім'єю, як раніше зіпсувал...

Хіти тижня. Кинули помирати на узбіччі: Українка потрапила в страшну історію на Балі (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 14:00

Українка Надія Фурсенко 7 січня потрапила в ДТП під час відпочинку на острові Балі. Дівчину з травмою голови і крововиливом у мозок не могли прооперувати через проблеми зі страховою компанією. Невідомий запропонував туристці підвезти на мотоциклі на ве...