Чи то Монро, чи то Борис Апрель: У мережі не впізнали "відредаговану" Повалій (фото)

Українська співачка, що втекла до Росії, випустила новий відеокліп "Серце - будинок для любові".

Таїсія Повалій знову  "помолоділа". Фото: Інстаграм.

Опальна українська співачка Таїсія Повалій, яка давно переїхала в Росію і часто виступає в Кремлі, випустила новий кліп на пісню "Серце - будинок для любові". На відео її важко впізнати - так сильно постаралися гримери (або фахівці з комп'ютерної графіки, а може і пластичні хірурги), щоб "омолодити" артистку. Зовнішній вигляд екс-регіоналки порівняли з травесті-дівою Монро - схожість дійсно проглядається, пишуть Патріоти України.

"Тая, як ніби мультик мальований з Монро, просить заглянути в її серце в ротації на М1. Я щось пропустила або було гучне повернення, гірке покаяння і народне прощення?" - пише блогер Аліна Смоліна.
Користувачі мережі підтримують її, деякі навіть коментують побачене словом "Адок".

Перепост публікації Аліни зробила і сама Монро, зазначивши, що "Десь в шафі явно висить портрет Доріана .... # таяостановісь".

Відзначила нове творіння Повалій і популярна Facebook-спільнота "Рагу.Лі".

У коментарях співачку порівняли з Россом з серіалу "Друзі" і навіть зі змінив стать Борисом Апрелем.

Ви будете здивовані, ефект вражає: Названо фрукт, який розгладжує у жінок зморшки на обличчі

понеділок, 17 травень 2021, 13:28

Манго допомагає боротися з мімічними зморшками. Про це повідомили американські вчені після проведеного дослідження, передають Патріоти України. Жінки, які з'їдали півгорня манго сорту Ataulfo 4 рази на тиждень, помітили зменшення зморшок на 23% через ...

За вами шпигують! ТОП-4 ознаки, що смартфон під "ковпаком"

понеділок, 17 травень 2021, 13:27

Наш смартфон представляє потенційний інтерес для шпигунського спостереження. Не тільки публічні особи, а й звичайні люди потрапляють під "ковпак". Розповідаємо, як вирішити цю проблему, передають Патріоти України. Мобільний телефон містить массу інформ...