Чи то права, чи то ліва "рука" патріарха Кирила: Один з чільних поводирів РПЦ помер від коронавірусу

Митрополит Єкатеринодарський і Кубанський, голова вищого загальноцерковного суду РПЦ Ісидор помер через ускладнення від коронавирусу . Про це повідомляє єпископ Зеленоградський Савва в своєму Telegram-каналі, зазначають Патріоти України.

“Від ускладнень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією, помер митрополит Єкатеринодарський і Кубанський Ісидор. Царство небесне!” – пише Савва.

На сайті Кубанської митрополії РПЦ говориться, що священик помер 8 серпня після нетривалої важкої хвороби на 80-му році життя.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...