"Чи в німецьких є такі ж польською мовою?": У магазині Польщі жінку обурило оголошення українською мовою

Громадянка Польщі поскаржилася, що їй не подобаються оголошення у магазинах однієї із популярних мереж українською мовою, але їй відповіли, що "підтримка українських біженців – це тест на людяність". Про це йдеться в повідомленні видання money.pl, передають Патріоти України.

Зазначається, що жінка у соцмережі Facebook зробила повідомлення, в якому обурилася, що у німецькій мережі магазинів у Польщі повідомлення українською. "Чи в німецьких є такі ж польською мовою?", - написала полька.

Своєю чергою, у торговельній мережі їй відповіли, що співчуття та підтримка громадян України – "це тест на людяність, який зараз проходить кожен із нас". "Анно, емпатія та підтримка громадян України у кризові для них часи – це тест на людяність, який зараз проходить кожен з нас. Як соціально відповідальна фірма ми намагаємося полегшити побут прибувшим до нашої країни. Продуктові покупки – це проста справа, яка, однак, може викликати дискомфорт, якщо не розуміти вказівок чи повідомлень біля каси, для цього всі каси самообслуговування в наших магазинах мають також функції українською мовою", – відповів представник мережі.

У Мережі повідомлення представника магазинів було підтримано іншими клієнтами. Видання зауважує, що від початку широкомасштабної війни в Україні, коли сотні тисяч біженців прибували до Польщі, тамтешні мережі динамічно змінювали свої пропозиції та комунікацію, щоб охопити якомога ширшу групу клієнтів і підтримати українців. Нарприклад, для українців в банках, на пошті та в офісах Польщі також з’явилися пропозиції українською та російською мовами.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...