"Чи в німецьких є такі ж польською мовою?": У магазині Польщі жінку обурило оголошення українською мовою

Громадянка Польщі поскаржилася, що їй не подобаються оголошення у магазинах однієї із популярних мереж українською мовою, але їй відповіли, що "підтримка українських біженців – це тест на людяність". Про це йдеться в повідомленні видання money.pl, передають Патріоти України.

Зазначається, що жінка у соцмережі Facebook зробила повідомлення, в якому обурилася, що у німецькій мережі магазинів у Польщі повідомлення українською. "Чи в німецьких є такі ж польською мовою?", - написала полька.

Своєю чергою, у торговельній мережі їй відповіли, що співчуття та підтримка громадян України – "це тест на людяність, який зараз проходить кожен із нас". "Анно, емпатія та підтримка громадян України у кризові для них часи – це тест на людяність, який зараз проходить кожен з нас. Як соціально відповідальна фірма ми намагаємося полегшити побут прибувшим до нашої країни. Продуктові покупки – це проста справа, яка, однак, може викликати дискомфорт, якщо не розуміти вказівок чи повідомлень біля каси, для цього всі каси самообслуговування в наших магазинах мають також функції українською мовою", – відповів представник мережі.

У Мережі повідомлення представника магазинів було підтримано іншими клієнтами. Видання зауважує, що від початку широкомасштабної війни в Україні, коли сотні тисяч біженців прибували до Польщі, тамтешні мережі динамічно змінювали свої пропозиції та комунікацію, щоб охопити якомога ширшу групу клієнтів і підтримати українців. Нарприклад, для українців в банках, на пошті та в офісах Польщі також з’явилися пропозиції українською та російською мовами.

УЄФА вжило каральних заходів через "расистську поведінку" українських уболівальників на матчах Євро-2024

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:03

УАФ доведеться сплатити 33 тисячі євро штрафу за поведінку вболівальників на матчах національної команди у матчах проти збірних Англії та Італії. . Дисциплінарний комітет УЄФА на засіданні вирішив у зв'язку з "проявами расизму" з боку українських убол...

Найнадійніші китайські автомобілі: Якими машинами власники задоволені найбільше

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:50

Фахівці визначили найнадійніші китайські автомобілі 2023 року. І склали відповідний рейтинг. Дослідження проводили на основі задоволеності власників та кількості поломок, передають Патріоти України. Дослідження було проведено вагентстві JD Power. Осно...