Чи варто чекати лютих холодів: Кліматолог розповіла, якою буде зима в Україні

Зима в Україні сезону 2022/2023 обіцяє бути ще теплішою, ніж у попередні роки. Причиною цьому стане глобальне потепління і вплив Ла-Ніньї. Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС Віра Балабух у коментарі "Обозреватель" зазначила, що тенденція теплої зими продовжиться і цього року, передають Патріоти України.

"Очікується, що зима в Україні буде теплою. Всі останні роки ми не бачимо суворих зим. У нас практично не було зими в 2019-20 роках. І всі наступні і попередні зими були теплими. Температура повітря постійно підвищується, і особливо це помітно в зимовий період", – говорить вона.

За словами експерта, українцям все ж варто чекати короткочасних "заток" холодного арктичного повітря - тоді температура буде знижуватися. Балабух додала, що середньодобова температура взимку в Україні становитиме від -5 до + 5 градусів.

Гуманітарна катастрофа: Через знищення Каховської ГЕС 700 тисяч людей позбавлені доступу до питної води, - ООН

субота, 10 червень 2023, 19:59

Руйнування Каховської гідроелектростанції призвело до того, що близько 700 тисяч людей не мають належного доступу до питної води. Про це в інтерв’ю Associated Press заявив заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Мартін Гріффітс. ....

"Чи можуть вони мені це нав'язувати?": Чоловіка спантеличило дивне правило на роботі

субота, 10 червень 2023, 19:29

Чоловік був приголомшений після того, як його потенційний роботодавець попросив його дотримуватися "суворих веганських правил" на робочому місці. Про цю ситуацію він розповів на популярному форумі Reddit, передають Патріоти України. Анонімний користува...