Чи вб'є літня спека коронавірус: Відомий інфекціоніст дав чітку відповідь

Загальне потепління і спека влітку не зможе перешкодити поширенню небезпечного коронавірусу. Про це повідомив лікар-інфекціоніст і колишній директор Центру здоров'я Володимир Курпіта, передають Патріоти України.

При цьому лікар анонсував невелике зниження показників передачі вірусу, за його словами, це буде обумовлено тим, що люди в спеку намагаються один з одним близько не контактувати.

"Вірус не любить холод, він любить людей і передається через повітря від хворої до здорової людини. Чому взимку збільшується кількість респіраторних захворювань? Тому що люди частіше контактують один з одним. Щодо тепла - в Таїланді та Сінгапурі, де температура повітря +25 .. . + 28, теж був спалах коронавірусу. Тепло не заважало йому поширюватися", - повідомив експерт.

Він докладніше розповів про фактори, які можуть забезпечити зниження цифр щодо заражень в Україні та світі в цілому.

"Так на сонці крапельки вірусу висихають швидше, але влітку люди більше перебувають на свіжому повітрі, відстань більше один від одного, є вітер, тому вірус може не бути переданий так швидко, як взимку", - зауважив Володимир Курпіта.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча зачарувала мережу яскравим фото з доньками

субота, 11 липень 2020, 19:00

Оскільки відпочинок у популярних місцях є досить небезпечним, то Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми проводять час на природі. Популярна українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик вкотре замилувала мережу яскравою світлиною з доньками. Знаменитість п...

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...