Чи загрожує Києву коронавірусний "вибух": Озвучено прогноз по ослабленню карантину

Раптового зростання захворюваності коронавірусом в Києві чекати не доводиться, в той же час ситуація залишається досить серйозною. Про це в ефірі Апостроф TV повідомив начальник головного управління Госпотребслужби в Києві Олег Рубан.

"Епідеміологічна ситуація в Києві складна, але вона залишається під контролем ... Якщо підсумувати динаміку за минулий місяць, ми спостерігаємо стабілізацію ситуації, але немає тенденції до зменшення захворюваності. Тому говорити про перехід до адаптивного карантину, з відкриттям ресторанів, басейнів та інших закладів суб'єктів господарювання, сьогодні дуже рано. Великого вибуху (захворюваності коронавірусом, - "Апостроф") ми не чекаємо, друга хвиля буде обов'язково восени, але буде зростання захворюваності", - говорить він.

За його словами, перший висновок можна буде робити в п'ятницю-суботу на цьому тижні. У той же час спостерігаються і тривожні "дзвіночки".

"Але є негативна тенденція - це високий показник захворюваності дітей, який росте, показник високої захворюваності на пневмонію і госпіталізації важких випадків занадто пізно ..." - додає експерт.

У той же час, на думку Рубана, чекати більш жорстких обмежувальних заходів варто при досягненні показника 24 на 100 тис. населення.

"Це показник, обґрунтований на підставі наявності койко-фонду в Києві і надання ефективної, кваліфікованої медичної допомоги. Якщо буде показник вище 24, на жаль, це буде пікове навантаження на медгалузі Києва ... Тому сьогодні ми посилили контроль за всіма суб'єктами господарювання з боку київської міської влади, Госпотребслужби, лабораторного центру щодо дотримання карантинних заходів. Але, на жаль, спостерігаємо тенденцію ігнорування ... " - уточнює чиновник.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.