Чи загрожує Києву коронавірусний "вибух": Озвучено прогноз по ослабленню карантину

Раптового зростання захворюваності коронавірусом в Києві чекати не доводиться, в той же час ситуація залишається досить серйозною. Про це в ефірі Апостроф TV повідомив начальник головного управління Госпотребслужби в Києві Олег Рубан.

"Епідеміологічна ситуація в Києві складна, але вона залишається під контролем ... Якщо підсумувати динаміку за минулий місяць, ми спостерігаємо стабілізацію ситуації, але немає тенденції до зменшення захворюваності. Тому говорити про перехід до адаптивного карантину, з відкриттям ресторанів, басейнів та інших закладів суб'єктів господарювання, сьогодні дуже рано. Великого вибуху (захворюваності коронавірусом, - "Апостроф") ми не чекаємо, друга хвиля буде обов'язково восени, але буде зростання захворюваності", - говорить він.

За його словами, перший висновок можна буде робити в п'ятницю-суботу на цьому тижні. У той же час спостерігаються і тривожні "дзвіночки".

"Але є негативна тенденція - це високий показник захворюваності дітей, який росте, показник високої захворюваності на пневмонію і госпіталізації важких випадків занадто пізно ..." - додає експерт.

У той же час, на думку Рубана, чекати більш жорстких обмежувальних заходів варто при досягненні показника 24 на 100 тис. населення.

"Це показник, обґрунтований на підставі наявності койко-фонду в Києві і надання ефективної, кваліфікованої медичної допомоги. Якщо буде показник вище 24, на жаль, це буде пікове навантаження на медгалузі Києва ... Тому сьогодні ми посилили контроль за всіма суб'єктами господарювання з боку київської міської влади, Госпотребслужби, лабораторного центру щодо дотримання карантинних заходів. Але, на жаль, спостерігаємо тенденцію ігнорування ... " - уточнює чиновник.

Борт із пораненими захисниками України прилетів до Києва, потрібна допомога, - волонтер

четвер, 4 березень 2021, 21:36

Волонтерка Наталія Юсупова збирає допомогу для поранених захисників України, яких доставили в столичний госпіталь. Про це повідомила Наталія Юсупова у фейсбуці, зазначають Патріоти України. . "До Києва прилетів борт з пораненими воїнами. За кілька днів...

Вибір зробила свідомо: Ілона Гвоздьова розповіла, чому відмовилася виступати з Винником на "Танцях з зірками"

четвер, 4 березень 2021, 21:15

Продюсери проєкту хотіли поставити артиста в пару з Ілоною Гвоздьовою, однак тоді вона вирішила виступати з Володимиром Остапчуком. Хореографиня Ілона Гвоздьова кілька років підкорювала паркет "Танців з зірками" з найвідомішими чоловіками України. У 3 ...