Чи загрожує Києву коронавірусний "вибух": Озвучено прогноз по ослабленню карантину

Раптового зростання захворюваності коронавірусом в Києві чекати не доводиться, в той же час ситуація залишається досить серйозною. Про це в ефірі Апостроф TV повідомив начальник головного управління Госпотребслужби в Києві Олег Рубан.

"Епідеміологічна ситуація в Києві складна, але вона залишається під контролем ... Якщо підсумувати динаміку за минулий місяць, ми спостерігаємо стабілізацію ситуації, але немає тенденції до зменшення захворюваності. Тому говорити про перехід до адаптивного карантину, з відкриттям ресторанів, басейнів та інших закладів суб'єктів господарювання, сьогодні дуже рано. Великого вибуху (захворюваності коронавірусом, - "Апостроф") ми не чекаємо, друга хвиля буде обов'язково восени, але буде зростання захворюваності", - говорить він.

За його словами, перший висновок можна буде робити в п'ятницю-суботу на цьому тижні. У той же час спостерігаються і тривожні "дзвіночки".

"Але є негативна тенденція - це високий показник захворюваності дітей, який росте, показник високої захворюваності на пневмонію і госпіталізації важких випадків занадто пізно ..." - додає експерт.

У той же час, на думку Рубана, чекати більш жорстких обмежувальних заходів варто при досягненні показника 24 на 100 тис. населення.

"Це показник, обґрунтований на підставі наявності койко-фонду в Києві і надання ефективної, кваліфікованої медичної допомоги. Якщо буде показник вище 24, на жаль, це буде пікове навантаження на медгалузі Києва ... Тому сьогодні ми посилили контроль за всіма суб'єктами господарювання з боку київської міської влади, Госпотребслужби, лабораторного центру щодо дотримання карантинних заходів. Але, на жаль, спостерігаємо тенденцію ігнорування ... " - уточнює чиновник.

"Сначала подумали, что хорек": У ОРДО виявили рідкісного звіра, занесеного в Червону книгу (відео)

субота, 15 травень 2021, 18:11

Жителі непідконтрольних Україні районів Донецької області виявили рідкісного звіра, занесеного в Червону книгу. Про це вони розповіли в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

На Хмельниччині вантажівка влетіла в мікроавтобус, обидва загорілися - багато жертв (фото)

субота, 15 травень 2021, 17:17

У Хмельницькій області близько 7:00 години ранку 15 травня сталася масштабна ДТП за участю трьох транспортних засобів. Попередньо, жертвами могли стати чотири особи. Аварія відбулася на автодорозі "Житомир - Чернівці" поблизу с. Веселівка. Про це повід...