Чи захищає загоряння на сонці від коронавірусу

У Міністерстві охорони здоров'я України пояснили, чи захищає загоряння на сонці від коронавірусу, адже раніше стало відомо, що його може "вбити" морська вода. Відповідний пост відомство розмістило в Facebook, передають Патріоти України.

За даними вчених, суха і спекотна погода не знищує COVID-19, тому захиститися від зараження шляхом загоряння на сонці - неможливо.

У той же час ризик заразитися COVID-19 істотно знижують дотримання соціальної дистанції і особиста гігієна, особливо, якщо поблизу є хворий на коронавірус.

Відзначається, що в сухому і гарячому повітрі коронавірус стає менш активним. Літня погода, а також відсутність опадів згубно діють на вірус, однак повністю його не "вбивають".

"Хоч і тендітна, але...": На Росії дівчина-боєць ММА нокаутувала чоловіка, який в чотири рази важче за неї (відео)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:44

Маздюк провела в ММА п'ять поєдинків, в яких здобула чотири перемоги і один раз програла. Неординарний поєдинок пройшов в Росії в рамках поп-ліги ММА «Наша справа». Проти дівчини-бійця Дар'ї Маздюк, вага якої становить 62 кг, вийшов ... 240-кілограмови...

В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...