
Учасник АТО Олексій Белько, який 19 вересня перекрив міст Метро в Києві і погрожував його підірвати, зробив це з особистих причин і не керувався політичними мотивами. Про це на своїй сторінці в Facebook пише активіст і військовий Олег Голтвянський, передають Патріоти України.
За його словами, інцидент стався через проблеми з дівчиною бійця, а сам Белько, можливо, перебував у стані наркотичного сп'яніння.
"Однак Олексій Белько боєць спецназу, учасник АТО, патріот і просто хороша людина. Як я раніше говорив: "Своїх не кидаємо". Хлопець хоч і накоїв недобрих справ, але слава Богу нікого не вбив і нічого не підірвав (хоча міг). Тут проблема інша - відсутність реабілітації та можливості інтеграції в суспільство, після війни. Він просто хотів привлеч до себе увагу. Тому я буду допомагати йому всіма можливими силами", - пише Голтвянський. Як зазначається, Белько вже знайшли адвоката. Йому будуть намагатися скоротити майбутній тюремний термін.

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...