
Учасник АТО Олексій Белько, який 19 вересня перекрив міст Метро в Києві і погрожував його підірвати, зробив це з особистих причин і не керувався політичними мотивами. Про це на своїй сторінці в Facebook пише активіст і військовий Олег Голтвянський, передають Патріоти України.
За його словами, інцидент стався через проблеми з дівчиною бійця, а сам Белько, можливо, перебував у стані наркотичного сп'яніння.
"Однак Олексій Белько боєць спецназу, учасник АТО, патріот і просто хороша людина. Як я раніше говорив: "Своїх не кидаємо". Хлопець хоч і накоїв недобрих справ, але слава Богу нікого не вбив і нічого не підірвав (хоча міг). Тут проблема інша - відсутність реабілітації та можливості інтеграції в суспільство, після війни. Він просто хотів привлеч до себе увагу. Тому я буду допомагати йому всіма можливими силами", - пише Голтвянський. Як зазначається, Белько вже знайшли адвоката. Йому будуть намагатися скоротити майбутній тюремний термін.

Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...