
Учасник АТО Олексій Белько, який 19 вересня перекрив міст Метро в Києві і погрожував його підірвати, зробив це з особистих причин і не керувався політичними мотивами. Про це на своїй сторінці в Facebook пише активіст і військовий Олег Голтвянський, передають Патріоти України.
За його словами, інцидент стався через проблеми з дівчиною бійця, а сам Белько, можливо, перебував у стані наркотичного сп'яніння.
"Однак Олексій Белько боєць спецназу, учасник АТО, патріот і просто хороша людина. Як я раніше говорив: "Своїх не кидаємо". Хлопець хоч і накоїв недобрих справ, але слава Богу нікого не вбив і нічого не підірвав (хоча міг). Тут проблема інша - відсутність реабілітації та можливості інтеграції в суспільство, після війни. Він просто хотів привлеч до себе увагу. Тому я буду допомагати йому всіма можливими силами", - пише Голтвянський. Як зазначається, Белько вже знайшли адвоката. Йому будуть намагатися скоротити майбутній тюремний термін.

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...