
У п'ятницю, 6 грудня, в місті Кам'янському Дніпропетровської області п'яний чоловік переїхав собаку в пішохідній зоні та поїхав з місця пригоди. Подія трапилася біля школи №28 у приватному секторі. Про це повідомила Оксана Васіна на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Коли я його наздогнала, він загнав вже машину у двір, вийшов і почав говорити, що він не бачив собаку і не чув, як її збив. 45 кг собаки збито переднім бампером! Він п'яний був! Це не на дорозі сталося, це у дворах, і воно летіло на своєму бусі як по трасі, поруч школа, чия дитина наступна?" - написала вона. За словами жінки, чоловік регулярно їздить за кермом в стані алкогольного сп'яніння.

Інцидент викликав бурхливу реакцію користувачів соціальної мережі. Багато людей порадили жінці викликати поліцію в подібних випадках.



Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...