Чим відрізняються українці від "орків": Мережу вразили показові фото з Донбасу

У мережі з'явилися фотографії того, як відбувається передача тіл загиблих між Збройними силами України і бойовиками так званих "ДНР" і "ЛНР". Відповідні знімки опубліковано на Twitter-сторінці "hochu_domoy.ua", передають Патріоти України.

На одному з фото, за словами автора поста, можна побачити передачу тіла з боку бойовиків, на іншому - з боку українських військ. "Два фото. Два світи. Між ними лінія розмежування, а ній війна. Різницю важко не помітити...", - йдеться у підпису до фото.

У коментарях автор уточнив, що бойовикам передали їх загиблого в труні, а українського бійця повернули в звичайному мішку.

Готуйтеся до "удару": Що чекає на Тельців, Дів, Стрільців та інші знаки Зодіаку 25 вересня

субота, 24 жовтень 2020, 21:18

Гороскоп на неділю, 25 жовтня 2020 року, радить Тельцям краще дивитися в майбутнє і вирішувати проблеми сьогодення, а Близнюкам зірки радять прислухатися до серця. Шалено активний і успішний день, коли у вас все ще є сили працювати і домагатися високих...

Побачене вас неприємно вразить: Дівчина показала, що діється всередині гумових качечок для ванни (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 20:59

Улюблені іграшки виявилися не дуже гігієнічними... Користувач сайту Reddit показала як в розрізі виглядають гумові качечки, з якими так люблять купатися діти. Страшним виявилися не самі іграшки, а те, що користувачі змогли побачити всередині них, зазна...