
На Івано-Франківщині суд покарав жінку за регулярні прояви домашнього насильства щодо свого чоловіка. Через зловживання алкоголем кривдниця чинила психологічний тиск на співмешканця. Про це йдеться у вироку Городенківського районного суду. Жінці призначили 200 годин громадських робіт та "перевиховання", передають Патріоти України.
Із судового вироку відомо, що через пияцтво жінки у родині регулярно виникали конфлікти. Підсудна ображала та принижувала чоловіка. Через це стан здоров'я останнього погіршувався. Правоохоронці неодноразово складали протоколи, та, попри це, жінка не припиняла ображати свого співмешканця.
На суді потерпілий розповів, що має проблеми зі сном, відчував втому та дискомфорт через постійний психологічний тиск дружини. Під час засідання кривдниця визнала провину. Суд врахував, що жінка має неповнолітню дитину, однак за місцем проживання характеризується негативно. В якості покарання підсудній призначили 200 годин громадських робіт та обов'язкове проходження корекційної програми для кривдників.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...