Чистої води розвод: "ПриватБанк" потрапив у гучний скандал зі страховками

"ПриватБанк" потрапив у скандальну ситуацію через страховку на авіаперельоти. Клієнт фінустанови поскаржився, що у нього нахабно відібрали чималу суму, причому рейс скасували. Скарга чоловіка під заголовком "Страховки "ПриватБанку"чистої води розвод" з'явилася на сторінці відгуків ресурсу "Мінфін", передають Патріоти України.

"Дивує робота ПриватБанку зі страховими компаніями, які й не страхові, а просто шахраї. Купую квиток від ПриватБанку. Проплачую страховку, яку до речі нахабно нав'язують і якщо не зняти галочку, то навіть і не помітиш, що автоматично нав'язали страховку", - скаржиться чоловік.

Коли рейс скасували на наступний день, авіакомпанія без питань погодилася повернути гроші, а страховики відмовилися повертати 650 грн. Мотивували відмову тим, що рейс скасували не в день вильоту, а раніше.

"От якби у день вильоту, тоді б вони віддали. А так 650 гривень це їх чесно зароблені гроші. А послуга називається "Компенсація від невильоту рейсу". Це і є самий натуральний розвод від ПриватБанку. Як можна продавати послугу якої немає?" - обурюється клієнт. В банку відповіли, що все в рамках закону: гроші повертаються тільки у випадку, якщо рейс скасований за 24 години до вильоту.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...