Чистої води розвод: "ПриватБанк" потрапив у гучний скандал зі страховками

"ПриватБанк" потрапив у скандальну ситуацію через страховку на авіаперельоти. Клієнт фінустанови поскаржився, що у нього нахабно відібрали чималу суму, причому рейс скасували. Скарга чоловіка під заголовком "Страховки "ПриватБанку"чистої води розвод" з'явилася на сторінці відгуків ресурсу "Мінфін", передають Патріоти України.

"Дивує робота ПриватБанку зі страховими компаніями, які й не страхові, а просто шахраї. Купую квиток від ПриватБанку. Проплачую страховку, яку до речі нахабно нав'язують і якщо не зняти галочку, то навіть і не помітиш, що автоматично нав'язали страховку", - скаржиться чоловік.

Коли рейс скасували на наступний день, авіакомпанія без питань погодилася повернути гроші, а страховики відмовилися повертати 650 грн. Мотивували відмову тим, що рейс скасували не в день вильоту, а раніше.

"От якби у день вильоту, тоді б вони віддали. А так 650 гривень це їх чесно зароблені гроші. А послуга називається "Компенсація від невильоту рейсу". Це і є самий натуральний розвод від ПриватБанку. Як можна продавати послугу якої немає?" - обурюється клієнт. В банку відповіли, що все в рамках закону: гроші повертаються тільки у випадку, якщо рейс скасований за 24 години до вильоту.

У Нідерландах винайшли живу еко-труну: Тіло в ній розкладається за пару років (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:30

Зараз вчені вивчають вплив нових трун на якість ґрунту. Вони сподіваються, що їх дослідження допоможуть переконати місцеву владу використовувати їх розробку. Вчений з Нідерландів розробив екологічні живі труни з грибів, які сприяють швидкому розкладанн...

Знову мирні люди – розмінна монета: спецслужби «ЛНР» та «ДНР» затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".