"Чистий будинок з окремим туалетом": Турист замість затишної оселі вирішив, що житиме в контейнері при дорозі (відео)

Амстердам... Такий Амстердам.
Британець Бен Спеллер зняв у Амстердамі замість будинку, транспортний контейнер на узбіччі дороги
Британець Бен Спеллер зняв у Амстердамі замість будинку, транспортний контейнер на узбіччі дороги, повідомляють Патріоти України.

Заплатив за нього £ 100 ($ 128). В оголошенні вказували, що це "чистий будинок з окремим туалетом", повідомляє AT5.

Потерпілий бронював житло через Airbnb. Імпровізовані "апартаменти" складалися з матраца з подушками на підлозі й біотуалету.


Реклама на Airbnb морського контейнера на Pauwenpad

"Ми вже три рази проїхали повз цього контейнера в таксі в пошуках потрібного місця. Думали: "Це просто не може бути ним". Та коли вийшли з таксі, це виявилось правдою. Відкрили двері, подивилися всередину, закрили двері й пішли. Заселились до готелю", - розповів Бен Спеллер.

Номер в готелі обійшовся туристові ще в £230. Сервіс Airbnb повернув британцеві гроші за житло й компенсував витрати на готель.

Дізнатися, ким же був шахрай, не вдалося. Вони видалили з сайту всі згадки про господаря-афериста.


Хіти тижня. "Куди ви, б***ь, усі ходите? У труні зачіску ніхто не побачить!": Як мери італійських міст заганяють жителів додому під час карантину (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 3:00

Згідно з останніми даними, в Італії хворих вже більше 70 тис. осіб, з них близько 7,5 тис. загинули. Італія — один з головних осередків коронавірусу у всьому світі. Самоізоляція там — не особистий вибір кожного, а вимога влади. Іноді мери заганяють тих...

Хіти тижня. Як аптеки наживаються на українцях під час карантину (фото)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 1:00

У мережі показали обурливе фото того, як в українських аптеках наживаються на жителях України. Про це написав у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України. Автор звернув увагу на антисептик в одній із аптек Білої Церкви, на ціннику...