Cosmopolitan і Пліхіній для прикладу: Журналістка згадала знакову історію з дизайнером Гальяно та його покаранням

Дизайнер Джон Гальяно колись, перебуваючи у барі, висловився негативно щодо двох жінок-єврейок, які сиділи поруч.

Джон Гальяно. Фото: 24smi.org.

Українська журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва провела паралель між скандалом із заступницею головного редактора видання Cosmopolitan Ukraine Євгенією Пліхіною і дуже схожою історією, яка трапилася з епатажним англійським модельєром Джоном Гальяно. Так, Данилюк-Ярмолаева опублікувала пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де розписала, як слід було б вчинити у даній ситуації журналу, передають Патріоти України.

Зокрема скандал полягав у тому, що дизайнер Джон Гальяно, перебуваючи у барі, висловився негативно щодо двох жінок-єврейок, які сиділи поруч. Він заявив, що, якби Гітлер був живий, то швидко б із ними розібрався.

Після цього, за словами Данилюк-Ярмолаєвої, дизайнера вигнали з Dior, а потім суд оштрафував Гальяно на шість тисяч євро. "На кілька років його ім'я викреслили з модної індустрії, а таблоїди розкопали, що п'яний дизайнер не раз нападав так на жінок в барах. Щоб зам'яти скандал, Гальяно вибачився і зустрічався з помітними представниками єврейської громади і читав літературу про Голокост", – написала журналістка.

Вона додала, що дизайнер зміг реабілітуватися тільки через сім років, пошивши "для Rihanna у 2018 році образ Папи Римського для Met Gala". "Напевно, після "фестивальчиків" і "стрітфудиків" ця мадам повинна написати колонку для таких молодих ТП на тему, як правильно поводитися на похороні. І вибачитися. І піти у військовий госпіталь з апельсинами. Але є одне "але", якби вона була людиною. А ще якби у нас був хоч якийсь примітивний інститут репутації – як в історії з Гальяно", – написала журналістка.

Крім того, Марина Данилюк-Ярмолаєва дала пораду самому "Cosmopolitan". "Мабуть, настав час матеріалу – як реагувати, якщо модні і стильні редактори журналу стикаються з реальним світом і потрапили на похорон офіцера. Де люди не з "фестивальними" і "стрітфудними" пиками віддають честь Герою", – заявила журналістка.

Майже тисяча за добу: Іспанія побила антирекорд за кількістю загиблих через COVID-19

четвер, 2 квітень 2020, 15:13

В Іспанії за добу від коронавірусу COVID-19 померло рекордна кількість людей – 950. Всього число жертв хвороби склало 10 003 осіб, передають Патріоти України. Всього станом на 2 квітня в країні заражені понад 110 тисяч осіб, при цьому майже 73,5 тисячі...

Тестів не вистачає, лікарів відправляють у відпустку: Кількість заражених медиків в Україні зростає (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 14:57

Найвищий ризик заразитися коронавірусом у медиків та працівників лікарень, оскільки вони перебувають на “передовій” боротьби з епідемією. Сьогодні, 2 квітня, про зараження медпрацівників повідомила влада Тернопільщини, влада Чернівецької області, а так...