Cosmopolitan і Пліхіній для прикладу: Журналістка згадала знакову історію з дизайнером Гальяно та його покаранням

Дизайнер Джон Гальяно колись, перебуваючи у барі, висловився негативно щодо двох жінок-єврейок, які сиділи поруч.

Джон Гальяно. Фото: 24smi.org.

Українська журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва провела паралель між скандалом із заступницею головного редактора видання Cosmopolitan Ukraine Євгенією Пліхіною і дуже схожою історією, яка трапилася з епатажним англійським модельєром Джоном Гальяно. Так, Данилюк-Ярмолаева опублікувала пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де розписала, як слід було б вчинити у даній ситуації журналу, передають Патріоти України.

Зокрема скандал полягав у тому, що дизайнер Джон Гальяно, перебуваючи у барі, висловився негативно щодо двох жінок-єврейок, які сиділи поруч. Він заявив, що, якби Гітлер був живий, то швидко б із ними розібрався.

Після цього, за словами Данилюк-Ярмолаєвої, дизайнера вигнали з Dior, а потім суд оштрафував Гальяно на шість тисяч євро. "На кілька років його ім'я викреслили з модної індустрії, а таблоїди розкопали, що п'яний дизайнер не раз нападав так на жінок в барах. Щоб зам'яти скандал, Гальяно вибачився і зустрічався з помітними представниками єврейської громади і читав літературу про Голокост", – написала журналістка.

Вона додала, що дизайнер зміг реабілітуватися тільки через сім років, пошивши "для Rihanna у 2018 році образ Папи Римського для Met Gala". "Напевно, після "фестивальчиків" і "стрітфудиків" ця мадам повинна написати колонку для таких молодих ТП на тему, як правильно поводитися на похороні. І вибачитися. І піти у військовий госпіталь з апельсинами. Але є одне "але", якби вона була людиною. А ще якби у нас був хоч якийсь примітивний інститут репутації – як в історії з Гальяно", – написала журналістка.

Крім того, Марина Данилюк-Ярмолаєва дала пораду самому "Cosmopolitan". "Мабуть, настав час матеріалу – як реагувати, якщо модні і стильні редактори журналу стикаються з реальним світом і потрапили на похорон офіцера. Де люди не з "фестивальними" і "стрітфудними" пиками віддають честь Герою", – заявила журналістка.

З архіву ПУ: ​Православні відзначають день Успіння праведної Анни, матері Богородиці. Що потрібно знати

п’ятниця, 7 серпень 2020, 5:45

На Сході храми, присвячені св. Анні з'являються з VI століття. На Заході - лише з XII століття, а посилене шанування відбувається з XIV століття. 7 серпня християни східного обряду святкують Успіння праведної Анни, матері Богородиці, римо-католики і пр...

Резонанс тижня. Тіло відкинуло на десятки метрів: У Києві пішоходу відірвало голову і ноги

п’ятниця, 7 серпень 2020, 1:00

Сьогодні вночі, 1 серпня, на вулиці Богатирській сталося страшне ДТП, повідомляють Патріоти України з посиланням на "dtp.kiev.ua". Мотоцикліст збив пішохода, який гуляв проїжджою частиною. Від сильного удару чоловіка відкинуло метрів на 30. На жаль, с...