Cтрашна розплата: 19-річна дівчина може ніколи більше не ходити після зловживання дурманним газом

Дівчина із Перта, Австралія, може більше ніколи не ходити після того, як звикла до дурманного газу закису азоту. Про це повідомляє Channel 9, передають Патріоти України.

Моллі Дей більше не могла їсти, ходити або приймати душ без сторонньої допомоги через її пристрасть до балончиків з веселим газом, відомим як "нанг".

19-річна дівчина розповіла, що вперше звикла до дурманного газу невдовзі після закінчення середньої школи. Незабаром її залежність почала набирати обертів, і Моллі щодня споживала два літри газу.

"Мене дуже швидко зачепило, і я не могла зупинитись. Щойно я закінчила одну, мені захотілося ще і ще, і ще", - сказала вона. "Два тижні тому я була здоровою дівчинкою, яка ходить, а тепер нічого не можу зробити для себе. Я не можу ходити, нічого не можу контролювати. Це так смертельно".

Минулого року уряд Західної Австралії оголосив про нові закони, що обмежують продаж балонів із закисом азоту. Проте мати Моллі, Нікі Дей, сказала, що треба зробити більше. Вона знайшла понад 30 трилітрових каністр у кімнаті доньки, перш ніж її доправили до лікарні.

У той час як закис азоту широко вважається "безпечним" наркотиком, експерти з Національного центру досліджень наркотиків і алкоголю (NDARC) в Університеті Південного Вельсу в Сіднеї кажуть, що це далеко не так, оскільки тривале вживання викликає пошкодження мозку та нервів.

Австралійський інститут охорони здоров'я та соціального забезпечення (AIHW) повідомив у своєму Обстеженні домогосподарств Національної стратегії боротьби з наркотиками, що кількість інгалянтів, у тому числі закису азоту, підскочила з 0,4% 2001 року до 1,7% 2019-го.

Крім того, недавнє дослідження, опубліковане Національними інститутами охорони здоров'я, показало, що у 60 відділеннях невідкладної допомоги в Новому Південному Вельсі кількість випадків, пов'язаних з використанням закису азоту, збільшилася з менш ніж 10 2012 року до більш ніж 60 2018 року.

Докторка Рейчел Сазерленд із NDARC, заступниця керівника програми з наркотиків, сказала, що неправильні уявлення людей можуть підживлювати популярність препарату.

"Завжди важко сказати, чому використання чи популярність того чи іншого наркотику зростає. Але це потенційно може бути пов'язане зі сприйняттям безпеки", - сказала вона.

Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

середа, 27 вересень 2023, 13:30

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження і...

Заступником голови Інституту українознавства став "кагебіст"? Українці обурені, в мережі вирує скандал

середа, 27 вересень 2023, 13:16

Заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України став Дмитро Вєдєнєєв. Про це повідомили на сторінці Інституту у Facebook, передають Патріоти України. «21 вересня 2023 року на зборах колективу Науко...