"Да я мочился во все это!": У Грузії розгорівся новий скандал через Росію

Генеральний директор телеканалу "Руставі-2" Ніколоз Гварамія сказав в прямому ефірі, що готовий мочитися в вино і боржомі, які постачають в Росію, повідомляють Патріоти України.

Так, він заявив, що Грузія не "торговий об'єкт", а також, що він не збирається говорити про президента РФ Володимира Путіна хороші слова, тільки для експорту вина, боржомі і набегвалі в Росії.

"Та й чорт з цими боржомі і з вином! Тепер ми повинні сказати, що Путін хороший, щоб хтось боржомі, вино і набеглаві ввозив в Росію? Та я мочився в усе це! Мені все одно! Ми країна чи торговий об'єкт?", – кричав він у студії телеканалу.

Гварамія звернувся до виробників із закликом "продавати в Україні". Гендиректор "Руставі 2" повідомив, що телеканалу "заборонили вільно висловлювати думки, щоб ваш боржомі тільки вільно продавався в Росії". У своїй промові в ефірі він використав нецензурний вислів.

Нагадаємо, популярний в Грузії телеведучий Георгій Габунія в ефірі телеканалу "Руставі 2" у неділю, 7 липня, нецензурно вилаяв російського президента і його покійних батьків.

"Я хочу передати величезний привіт нашому великому другу, президенту Росії Володимиру Володимировичу Путіну. Вовочка, с*ка ти бродяча... На нашій красивій землі немає місця такому убогому створінню, таким виродку, як ти",вибухнув він. Грузинська телекомпанія "Руставі-2" припинила мовлення після скандалу, який розгорівся через лайку тележурналіста.

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...

"Герої теж бувають геями": Незвичайна історія з фронту "не такого, як всі" бійця АТО (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 6:07

Василь Давиденко, 41-річний ветеран АТО, публічно заявив, що є геєм. Він другий військовий в історії української армії, що пішов на такий крок. Першим це зробив Віктор Пилипенко, екс-боєць батальйону "Донбас", передають Патріоти України. У правозахисно...