"Да вшейте уже всем чип в ж...пу": Росіян розлютила заборона на анонімність у месенджерах

Тепер месенджери повинні будуть перевіряти номери, за допомогою яких реєструються користувачі, у операторів зв'язку, посилаючи їм відповідний запит.

Росіяни тепер усюди будуть "під ковпаком". Фото: соцмережі.

5 травня в Росії набула чинності постанова уряду, що зобов'язує месенджери ідентифікувати користувачів за номером телефону. Про це повідомило видання "Медуза", зазначають Патріоти України.

"Тепер месенджери повинні будуть перевіряти номери, за допомогою яких реєструються користувачі, у операторів зв'язку, посилаючи їм відповідний запит. У відповідь на нього оператор повинен протягом 20 хвилин підтвердити особистість людини. Якщо оператор не відповість або відомостей не виявиться в базі, месенджер повинен буде заблокувати можливість посилати повідомлення", - йдеться в повідомленні.

Також зазначають, що якщо користувач змінить номер телефону, він повинен буде пройти ідентифікацію повторно. У той же час користувачів мережі обурило таке нововведення, про що вони написали в інтернеті.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...