"Да вср*лась мне ваша ридна мова! В Киеве, бл*дь, все говорят на русском, и никого это не *бет", - 15-річна школярка шокувала мережу (відео)

Малолітня цинічна дурепа з TikTok під ніком maybe_lizaaaaa записала відео, в якому цинічно патякала про національну, державну мову, перекоуючі, що справжні кияни за "русский язык", зазначають Патріоти України.

E Лізи Леоненко налічується 141 тисяча підписників. Дівчина міркує про свою нелюбов до української мови і людей, які на ній розмовлюять, не підбираючи при цьому слів. За словами дівчини, місяць тому вона опублікувала відео, де заявила, що не любить українську мову. Після того як під цим відео набралося багато негативних коментарів, вона відреагувала на це в гострій формі.

Матірний відеозапис юної блогерки опублікував у соцмережах користувач Ігор Колєснік. Він же стверджує, що блогерка maybe_lizaaaaa ніхто інша, як 15-річна Ліза Леоненко, а також вказує імена її батьків - Ніна і Геннадій Леоненки.

"Мне говорят "Ты, что д**илка? Ты живешь в Украине, это твой родной язык!" Да в@@лся мне этот ваш "родной язык"! Если человек не любит этот язык, то зачем на нем разговаривать?! Меня он очень бесит, особенно от других людей. Ну, и от себя же! Я не буду дружить с человеком, который на нем разговаривает!" - заявила неповнолітня украінофобка.

Крім того, дівчина образила проукраїнські налаштованих громадян країни, назвавши їх"маленькими патриотиками из з****ы, из сел". "От***тесь от меня, потому, что в Киеве, б***ь, все говорят на русском! И никого это не ***т!" - з усмішкою заявила Леоненко.

"Та всралася мені ваша рідна мова. Якщо людина не любить цю мову, то навіщо нею розмовляти. Щоб ви розуміли, наскільки я негативно ставлюся до української мови, я не буду дружити з тією людиною, яка розмовляє українською. Мене дуже дратує ця мова! Особливо її звучання від інших людей і від себе також. Тому, маленькі патріотики зі своєї зал#пи і своїх сіл, від#біться від мене, будь ласка. Чому із сіл? Тому що в Києві, бл#дь, майже нікого немає, хто розмовляє українською. Всі говорять російською, і нікого це не #бе", - додає Ліза на відеозаписі.

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...