У зв'язку з тим, що до Нового року подорожчає багато продуктів, дачники та городники чудово усвідомлюють, що важливо не тільки посадити городину чи фрукти на дачі, а й уміти їх дбайливо зберегти, передають Патріоти України.
Причому не тільки як консервацію чи сік, а й у «натуральному вигляді», з найменшими втратами якості та свіжості — а ще, можливо, і у міській квартирі на випадок затяжних дощів чи холодів.
Про те, як краще зберігати картоплю, поділилась досвідом блогерка, відома як «городниця з Одеси».
За її словами, місце для зберігання слід обирати прохолодне, сухе, де є постійний приплив повітря. Тобто це може бути льох, комора, засклений балкон, і навіть коридор, але що вищою буде температура в приміщенні, то швидше в картоплі протікатимуть біологічні процеси.
Тож порада № 1 — зберігайте картоплю в дерев'яних або пластикових ящиках з отворами, насипаючи в них максимум два шари коренеплодів.
Порада № 2. Дотримуйтеся принципів правильного сусідства картоплі та іншого коренеплоду. Річ у тім що картопля під час зимовлі виділяє вологу А є коренеплід, якому ця волога якраз життєво необхідна звичайним бурякам, які варто покласти до ящиків з картоплею — по 4−5 коренеплодів на ящик.
Порада № 3. Додайте до картоплі 5−10 каштанів або жолудів — просто розкидайте їх між бульбами у ящику. Вони виділяють речовини які уповільнюють проростання картоплі, а також додатково знезаражують. Якщо ж у вас немає каштанів, скористайтеся сухими хвойними голками.
Новий матеріал, розроблений дослідниками Університету Нью-Мексико, дає змогу автоматизувати процес будівництва завдяки 3D-друку, передають Патріоти України. Вчені зробили значний крок уперед у галузі будівництва, створивши новий тип бетону, який може б...
У Міністерстві оборони роз’яснили, що чоловіки, яких раніше було визнано обмежено придатними, повинні пройти ВЛК, для цього ТЦК мають викликати військовозобов’язаних повісткою. Згідно із законодавчими змінами, громадяни, які до 4 травня 2024 року отрим...