У зв'язку з тим, що до Нового року подорожчає багато продуктів, дачники та городники чудово усвідомлюють, що важливо не тільки посадити городину чи фрукти на дачі, а й уміти їх дбайливо зберегти, передають Патріоти України.
Причому не тільки як консервацію чи сік, а й у «натуральному вигляді», з найменшими втратами якості та свіжості — а ще, можливо, і у міській квартирі на випадок затяжних дощів чи холодів.
Про те, як краще зберігати картоплю, поділилась досвідом блогерка, відома як «городниця з Одеси».
За її словами, місце для зберігання слід обирати прохолодне, сухе, де є постійний приплив повітря. Тобто це може бути льох, комора, засклений балкон, і навіть коридор, але що вищою буде температура в приміщенні, то швидше в картоплі протікатимуть біологічні процеси.
Тож порада № 1 — зберігайте картоплю в дерев'яних або пластикових ящиках з отворами, насипаючи в них максимум два шари коренеплодів.
Порада № 2. Дотримуйтеся принципів правильного сусідства картоплі та іншого коренеплоду. Річ у тім що картопля під час зимовлі виділяє вологу А є коренеплід, якому ця волога якраз життєво необхідна звичайним бурякам, які варто покласти до ящиків з картоплею — по 4−5 коренеплодів на ящик.
Порада № 3. Додайте до картоплі 5−10 каштанів або жолудів — просто розкидайте їх між бульбами у ящику. Вони виділяють речовини які уповільнюють проростання картоплі, а також додатково знезаражують. Якщо ж у вас немає каштанів, скористайтеся сухими хвойними голками.
Військовий, командир відділення 24-ї ОШБр "Айдар" ЗСУ Станіслав Бунятов окремо подякував тим росіянам, котрі вирішують придбати гру "S.T.A.L.K.E.R. 2" та, таким чином, доклались до допомоги Збройним силам України. Про це він написав на своєму Telegram-...
У колишньої очільниці Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії Тетяни Крупи виявили, окрім вилучених 5 мільйонів доларів, ще 592 тисячі доларів на рахунку у польському банку. Про це заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прок...