Дадуть до 1000 євро на житло: Українським біженцям у країні ЄС запропонували нову виплату

Деяким українським біженцям у Литві допоможуть покрити плату за перший та останній місяці оренди житла. Пріоритет отримання допомоги надається вразливим групам населення. Максимальна сума виплати становитиме до 1008 євро, тобто до 504 євро на місяць (але не більше 70% відсотків місячної вартості оренди), передають Патріоти України.

Кошти надає представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) у Литві. Щоб подати заявку на отримання виплати, потрібно заповнити опитувальник за посиланням.

"Одна з найболючіших проблем, з якою стикаються українці (у Литві. – Ред.), – це оренда житла. Наші дослідження показують, що 73% українців мають труднощі з пошуком житла в довгострокову оренду через високу вартість оренди, застави в кілька місяців та недостатнього доходу", – розповів голова представництва МОМ у Литві Айтвідас Бінгяліс.

Хто отримає 1000 євро – умови програми

На виплату можуть розраховувати біженці з України, які в'їхали до Литви після 24 лютого 2022 року. Також є додаткові критерії:

  • самотні батьки, які мають одного і більше дітей;
  • сім'ї з трьома та більше дітьми;
  • вагітні жінки;
  • люди старше 60 років;
  • сім'ї, де є люди з інвалідністю.

У МОМ також зазначають, що знадобиться посвідка на проживання або картка міграційної служби. Крім того, необхідний договір оренди житла не менш як на півроку. Документ має бути підписаний не більше 40 днів тому та офіційно зареєстрований.

Притирання до нових технологій: Данець намагався прогріти свій електромобіль тостером... спалив автівку і будівлі поряд

четвер, 7 грудень 2023, 9:05

Мешканець Стенліля, Данія, встановив під своїм електромобілем тостер, увімкнувши його на максимальну потужність. Унаслідок займання машина повністю згоріла, пошкодивши при цьому прибудований до будинку навіс. За деякими даними, постраждав також будино...

Чи можна самостійно обрати посаду під час мобілізації і які фахівці найбільше потрібні ЗСУ - роз'яснення

четвер, 7 грудень 2023, 8:47

Збройні сили України продовжують відбивати атаки ворога, а на деяких напрямках також вести наступальні дії. Однак нестача людських ресурсів вважається однією з ключових причин, чому ЗСУ не можуть переломити ситуацію на фронті, передають Патріоти Україн...