Дай Боже щастя всій родині: Українка 1 січня народила 18-ту дитину. Дивуються навіть досвідчені акушери (відео)

У Хмельницькому українка народила 18-у дитину: здивовані навіть лікарі (відео)

Багатодітна мати з Хмельницького Світлана Кухарчук народила вісімнадцяту дитину. Про це розповіла завідуюча відділенням екстрагенітальної патології вагітних Хмельницького обласного перинатального центру Людмила Мельник, зазначають Патріоти України.

Новонародженого хлопчика назвали Павликом. У нього дев'ять братів і вісім сестер. Народився малюк 1 січня 2021, його наймолодший брат – 29 грудня 2019 року, розповідає породілля. Про це передає "Суспільне".

18-ті пологи мали певні ризики, каже лікар акушер-гінеколог післяпологового відділення Анна Жолкевська.

"Народила здорову дитину, вагою 4 кілограми 150 грамів", - додає завідувачка відділення екстрагенітальної патології вагітних Хмельницького обласного перинатального центру Людмила Мельник.

За словами медика, подібні пологи у Хмельницькій вперше.

"Вісімнадцятих пологів не було, були перед цим 16-ті пологи, були у нас. Якщо порахувати, вона вийшла заміж у 18 зараз 42, 18 дітей, вона народжувала майже кожен рік", - пояснила медик.


"Я з України, але за Путіна": Ще одна блогерша відзначилася провокаційною заявою в соцмережі TikTok

вівторок, 26 січень 2021, 21:29

У "Миротворці" вказала, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою. Там зазначено, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою, а також бере участь в інформаційній спецоперації РФ проти України. "Я з України, але я любл...

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...