Дайте їй "Оскар": Ввічлива дівчинка давиться маминою їжею, але робить вигляд, що це смачно (відео)

Відео набрало більше шести мільйонів переглядів. Люди висловлювали захоплення вишуканими манерами дівчинки. І співчували їй.

Маленька дівчинка підкорила мережу своєю винятковою ввічливістю і добрим серцем. У соцмережі Twitter стрімко набуває популярності ролик, в якому дитина давиться запропонованою їй їжею і пригнічує блювотні позиви. Але при цьому, побоюючись поранити мамині почуття, намагається зробити вигляд, що насолоджується процесом, передають Патріоти України.

Продовжуючи жувати материнське куховарство, дівчинка стверджує, що це смачно. А на питання, чи в порядку вона, відповідає ствердно. Хоча іноді у неї в очах явно миготить відчай.

Відео набрало більше шести мільйонів переглядів. Люди висловлювали захоплення вишуканими манерами дівчинки. І співчували їй. «Я істерично сміявся. Бідна дівчинка і її спроби бути ввічливою просто вбили мене наповал», «Дайте їй "Оскар" зараз же!» - писали в коментарях. І закликали винагородити дитину чимось по-справжньому смачним.

Хіти тижня. "Скважины есть, а воды в них нет. Водохранилищу в Алуштинском регионе пришел зверек… пушной… очень пушной", - Кримський бандерівець (фото)

субота, 6 червень 2020, 0:35

"По стопам Гитлера: российские оккупанты провели четыре обыска у "Свидетелей Иеговы" в Керчи, в результате чего задержали, по меньшей мере, одного верующего, в отношении которого возбуждено уголовное дело по "экстремистской" статье", - пише у своєму бл...

Зводить смертність до нуля: Нідерландські вчені розповіли, який вітамін може допомогти в лікуванні коронавірусу

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:52

Роб Янссен, який працює над дослідженням, в світлі первинних результатів закликав збільшити вживання вітаміну К в розумних дозах. Учені з Нідерландів встановили зв’язок між дефіцитом вітаміну К і смертністю від COVID-19, повідомляють Патріоти України. ...