
Артисти студії "Квартал 95" Євген Кошовий та Юрій Ткач записали жартівливу пісню про карантин через пандемію коронавірусу. Вони зняли музичну пародію на знаменитий хіт гурту Воплі Відоплясова "Музика", передають Патріоти України.
У ролику, який опублікували на офіційній сторінці в Instagram, вони показують, як на самоізоляції постійно їдять від нудьги. У мережі на композицію відреагували негативно.

"Якщо й далі ми так будем набивати пузікі. Через місяць у "Кварталі" буде ще два Юзіка...", - підписали ролик артисти.
"Мені вас шкода, зупиніться, годі вже кривлятися", "Вам хоч є чим пузо набивати", "Поділіться з нами, а то ми худнемо не по днях, а по годинах", "Краще дізнайтеся у друга свого і людям розкажіть, коли все це закінчиться і коли люди почнуть жити нормально","У звичайних людей стільки грошей немає, щоб так жерти","Не всі можуть собі пузо набити, багато хто сидить без роботи", - коментують відео в мережі.




Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...