Дайте скрепам корвалолу: Спецпризначенці США отримають революційний приціл для гвинтівок, який сам шукає цілі

У царині вогнепальної зброї складно винайти щось нове, проте ізраїльській компанії Smart Shooter, судячи з усього, це вдалось. Її приціл SMASH 2000 не дає бійцю робити промахи у прямому сенсі. Саме цією розробкою зацікавився Пентагон, який найняв компанію для створення такого ж прицілу, але відповідно до вимог сил спеціальних операцій армії США у рамках програми Individual Weapon Overmatch Optic, передають Патріоти України.

Як пише The war zone, новий приціл вже пройшов критичний аналіз всіх систем та зараз переходить до стадії виготовлення першого прототипу. Він буде завершений вже наступною осінню. Заглом, принцип роботи прицілу полягає у тому, що він самостійно виявляє цілі, вносить всі необхідні похибки, враховує рухи бійця та дає можливість зробити постріл лише після того, як перехрестя співпаде з визначеною точкою.


Окрім того, якщо у SMASH 2000 для прицілювання використовувався коліматорний приціл без збільшення, то у новій версії буде реалізоване адаптивна кратність від 1х до 8х. Такі можливості прицілу, як розраховують у Пентагоні, дозволять бійцям боротися не тільки зі звичайними загрозами на полі бою, а і знищувати малогабаритні дрони, як стають новим видом зброї.

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...