Дайте скрепам корвалолу! ЗСУ отримають нову радіолокаційну станцію - її можуть включити в комплекс "Нептун" (фото)

У 2021 році ВМС ЗС України отримають мобільну радіолокаційну систему "Мінерал-У", яку можуть включити в ракетний комплекс "Нептун". Про це заявив директор ДП "НДІ радіолокаційних систем "Квант-радіолокація" Едуард Касапа, повідомляє агентство ОПК, передають Патріоти України.

За даними розробників, "Мінерал-У" є багатофункціональним радіолокаційним комплексом, що створений з використанням нових підходів і нової елементної бази.

Автори винаходу заявляють, що радіус виявлення цілей системи складе 500-600 кілометрів. Крім того, "Мінерал-У" також здатний давати цілевказування засобів ураження. У новій техніці є як активний, так і пасивний канали. "Мінерал-У" розроблений для розміщення на автомобільній платформі.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...