"Дають фальшиві гроші і збивають з пантелику": В Україні викрили підлу схему аферистів (фото)

У Києві розкрили підлу аферистську схему. У неділю, 13 жовтня, на касі одного із магазинів невідомі начебто розрахувались фальшивою банкнотою номіналом 500 гривень. За словами продавчині, купюру було дуже важко відрізнити від оригіналу. Про інцидент повідомили на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти України.

"Відрізнити її від оригіналу дуже важко, оскільки під спектром просвічується ідеально, "шурхіт" присутній, водяний знак також. Здавалося б – наче справжня, але колір ледве помітний. Сам портрет відрізняється темним відтінком і має трохи інший вираз", – йдеться у дописі.

"Розрахунок, як завжди, на відвернення уваги – приходить і бере пачку цигарок. Дає купюру. І поки продавець відраховує здачу, його збивають із пантелику і просять дати дрібними купюрами. Ось тут уже увага далеко не на 500 грн", – додали у пості. Продавчиня припустила, що саме ці фальшиві купюри продають і рекламують у мережі.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...