У Пензенській області РФ підлітку зі зламаною ногою довелося повзти на четвертий поверх, щоб зробити рентген. Ліфти у поліклініці у вихідні не працюють, передають Патріоти України.
Як повідомляє Телеграм-канал "База", підліток підвернув ногу, коли грав із друзями на вулиці. Вдома біль посилився, і мама вирішила відвезти сина до поліклініки. Однак там на неї чекав сюрприз: виявилося, що у вихідні ліфтера немає, ліфт не працює, а рентген знаходиться на четвертому поверсі. "Кріпіться, далі своїм ходом", - сказали підлітку та його мамі в реєстратурі.
Милиць дитині не запропонували, тож хлопчик поповз сходами на четвертий поверх. Мати тим часом не поспішала йому допомогти, а фільмувала муки сина.
Згодом ролик поширвся у соцмережах і на нього відреагував місцевий губернатор. Чиновник заявив, що встановлювати рентген на четвертому поверсі - дурість і доручив провести службову перевірку.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...