У Пензенській області РФ підлітку зі зламаною ногою довелося повзти на четвертий поверх, щоб зробити рентген. Ліфти у поліклініці у вихідні не працюють, передають Патріоти України.
Як повідомляє Телеграм-канал "База", підліток підвернув ногу, коли грав із друзями на вулиці. Вдома біль посилився, і мама вирішила відвезти сина до поліклініки. Однак там на неї чекав сюрприз: виявилося, що у вихідні ліфтера немає, ліфт не працює, а рентген знаходиться на четвертому поверсі. "Кріпіться, далі своїм ходом", - сказали підлітку та його мамі в реєстратурі.
Милиць дитині не запропонували, тож хлопчик поповз сходами на четвертий поверх. Мати тим часом не поспішала йому допомогти, а фільмувала муки сина.
Згодом ролик поширвся у соцмережах і на нього відреагував місцевий губернатор. Чиновник заявив, що встановлювати рентген на четвертому поверсі - дурість і доручив провести службову перевірку.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...