У Пензенській області РФ підлітку зі зламаною ногою довелося повзти на четвертий поверх, щоб зробити рентген. Ліфти у поліклініці у вихідні не працюють, передають Патріоти України.
Як повідомляє Телеграм-канал "База", підліток підвернув ногу, коли грав із друзями на вулиці. Вдома біль посилився, і мама вирішила відвезти сина до поліклініки. Однак там на неї чекав сюрприз: виявилося, що у вихідні ліфтера немає, ліфт не працює, а рентген знаходиться на четвертому поверсі. "Кріпіться, далі своїм ходом", - сказали підлітку та його мамі в реєстратурі.
Милиць дитині не запропонували, тож хлопчик поповз сходами на четвертий поверх. Мати тим часом не поспішала йому допомогти, а фільмувала муки сина.
Згодом ролик поширвся у соцмережах і на нього відреагував місцевий губернатор. Чиновник заявив, що встановлювати рентген на четвертому поверсі - дурість і доручив провести службову перевірку.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...