"Далі своїм ходом": У РФ дитину зі зламаною ногою змусили повзти на четвертий поверх (відео)

У Пензенській області РФ підлітку зі зламаною ногою довелося повзти на четвертий поверх, щоб зробити рентген. Ліфти у поліклініці у вихідні не працюють, передають Патріоти України.

Як повідомляє Телеграм-канал "База", підліток підвернув ногу, коли грав із друзями на вулиці. Вдома біль посилився, і мама вирішила відвезти сина до поліклініки. Однак там на неї чекав сюрприз: виявилося, що у вихідні ліфтера немає, ліфт не працює, а рентген знаходиться на четвертому поверсі. "Кріпіться, далі своїм ходом", - сказали підлітку та його мамі в реєстратурі.

Милиць дитині не запропонували, тож хлопчик поповз сходами на четвертий поверх. Мати тим часом не поспішала йому допомогти, а фільмувала муки сина.

Згодом ролик поширвся у соцмережах і на нього відреагував місцевий губернатор. Чиновник заявив, що встановлювати рентген на четвертому поверсі - дурість і доручив провести службову перевірку.

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...