
Більшості учасників Олімпійських ігор 2026 року дарували смартфони від спонсорів, проте російські та білоруські спортсмени, які вважаються "нейтральними", їх не отримали через обмеження. Замість гаджетів росіянам вручили набори з гігієнічними засобами, пише російське пропагандистське видання "РБК", передають Патріоти України.
Перед стартом зимової Олімпіади в Італії організатори повідомляли, що всі учасники отримають ексклюзивну модель Samsung Galaxy Z Flip6 Olympic Edition — лімітований смартфон у жовтому кольорі з олімпійською символікою. Пристрій створено спеціально для спортсменів і не є серійною версією.
Однак російські та білоруські спортсмени, які беруть участь у змаганнях під статусом "нейтральних", так і не отримали ці мобільні телефони.
"Всім атлетам видають Samsung, а нас обділили, дали тільки шампунь із зубною пастою", — написав у своєму Телеграмі російський скі-альпініст Микита Філіппов.
МОК у коментарі російським пропагандистам пояснив, що спортсменам з РФ не подарували смартфони на Олімпіаді, оскільки чинним законодавством "заборонено розповсюджувати пристрої серед спортсменів із певних країн".
У комітеті додали, що доклали зусиль для забезпечення всіх учасників "важливою інформацією про змагання і доступом до ігрових сервісів для спортсменів".
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...