"Д’Артаньян Путіна" обгидився на уколі, або Туше Кримнашисту: Боярський втратив свідомість на прийомі у лікаря

Виявляється "маестро фехтування" до запаморочення боїться уколів...

Радянський та російський актор Михайло Боярський знепритомнів в кабінеті лікаря однієї з поліклінік Москви перед вакцинацією від грипу. Видання "Комсомольська правда" опублікувало ролик, на якому видно, як 70-річному артисту стало погано в той момент, коли його оглядав медик, зазначають Патріоти України.

Михайло Боярський знепритомнів перед вакцинацією.

Згодом виявилося, що терапевт натиснув на лімфовузли і в Боярського підвищився тиск. У результаті актор впав зі стільця і вдарився головою об стіну. Йому вчасно надали першу допомогу. Відзначимо, що Боярський все ж вирішив зробити щеплення від грипу після того, як його стан здоров'я покращився.

"Як часто роблю щеплення від грипу? Як дружина скаже, тоді і роблю", – жартома відповів журналістам актор.

Михайло Боярський – народний артист РРФСР, який здобув популярність завдяки фільму "Д'Артаньян і три мушкетери", в якому він виконав роль д'Артаньяна. Також він зіграв у стрічках "Республіка Шкид", "Новорічні пригоди Маші і Віті", "Мама" та "Сватання гусара".

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...