Дав гідну відсіч: Домашній кіт Вася відігнав дикого ведмедя від табора господарів (відео)

В Якутії (Росія) чорний домашній кіт на прізвисько Вася дав відсіч дикому ведмедю і прогнав звіра від табору, який розбили його господарі. Відео протистояння тварин опублікував Telegram-канал Life Shot, передають Патріоти України.

На кадрах видно, що бурий ведмідь прийшов до місця відпочинку компанії. Ймовірно, хижака привабив запах їжі. Однак звірові не вдалося дістатися ні до їжі, ні до відпочиваючих – на його шляху став кіт Вася.

Незважаючи на розміри опонента, Вася не відступав і, вигнувши спину, злобно шипів на ведмедя. Ведмідь кілька разів замахнувся лапою на противника і загрозливо вставав на задні лапи, проте в підсумку вирішив не вступати в сутичку з хоробрим котом і пішов назад у ліс. Господар же пообіцяв віддати Васі «найбільший шматок м'яса».

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...

"Я шкодую": Дівчина, яка спалила прапор України в Кам'янському, записала відео із вибаченнями

середа, 22 вересень 2021, 12:45

У Кам'янському на Дніпропетровщині 21 вересня дівчина-підліток спалила прапорець України під регіт своїх друзів. Через день після цього в мережі оприлюднили відео, на якому вона вибачається за свій вчинок, повідомляють Патріоти України. Дівчина говорит...