"Давай за мною": Шпіц спробував потягти за собою товстого кота і розвеселив мережу (відео)

Незважаючи на маленький розмір, шпіци вважають себе хоробрими собаками, здатними на будь-який, навіть самий безстрашний, вчинок. Так, чарівний песик з цього ролика вирішив потягти кота за хвіст у сусідню кімнату, проте трохи переоцінив свої сили, передають Патріоти України.

На щастя, йому попався найспокійніший у світі кіт, який навіть не став реагувати на зухвалість собаки, а продовжив займатися своїми справами. Відеозапис, опублікований у Twitter, подивилися понад 300 тисяч осіб. Коментаторів повеселили дії пса і реакція кота на те, що відбувається.

"Чому, чорт візьми, ваш кіт настільки спокійний? Це навіть якось неправильно!", "Аахах, а коли камера вимкнулася, то шпіцові напевно попало", "Я не вірю, що коти можуть бути настільки врівноваженими!", "Лол, шпіц такий упертий, а терпінню кота можна тільки позаздрити".

З п'яти розтинів, лише один без COVID-19: Патологоанатом розповів про моторошні реалії лікарень в Україні (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:28

Коронавірус видозмінює легені так, що патологоанатоми порівнюють орган з печінкою. Вони стають щільними, усипані тромбами. Українські медики, які вивчають тіла померлих від COVID-19 розповідають, з чим їм доводиться зіштовхувати щодня, передають Патріо...

Залишають салон першими: Стюардеса розповіла про секретні способи зірок залишатися непоміченими в літаку (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:22

Американська стюардеса поділилася секретними способами знаменитих людей залишатися непоміченими під час перельоту на літаку. Так, багато хто з них подорожує інкогніто, передають Патріоти України. В першу чергу, за словами бортпровідниці, відомі особист...