"Давайте припинимо божевільну біганину... Давайте навчимося робити перерву": Що саме виголосив Папа Франциск у своїй першій проповіді після лікарняної операції

Папа Франциск вперше з'явився на публіці з того часу, як повернувся до Ватикану після 11-денного перебування в лікарні. Понтифік сказав католикам, що слід зробити перерву і відволіктися від стресів сучасного життя, повідомляють Патріоти України з посиланням на агентство Reuters.

"Давайте припинимо божевільну біганину, продиктовану нашими порядком денним. Давайте навчимося робити перерву, відключати мобільний телефон", - сказав Франциск у своєму щотижневому зверненні з вікна з видом на площу Святого Петра.

84-річному понтифіку видалили частину товстої кишки в ході операції 4 липня. Вперше за час свого восьмирічного папства Франциск зіткнувся з серйозною проблемою зі здоров'ям.

У середу глава Католицької Церкви повернувся до Ватикану, де йому знадобилася допомога помічників, щоб вибратися з машини. У неділю папа виглядав добре, говорив відносно чистим голосом, хоча і не таким сильним, як до госпіталізації. Він не згадав про своє перебування в лікарні.

Сотні людей зібралися на площі і вітали появу свого духовного лідера у відкритому вікні.

Як це часто буває, в кінці свого виступу папа згадав деякі події, які стали головними у світових заголовках.

Він закликав покласти край недавнім громадським заворушенням в Південній Африці і закликав до миру і діалогу на Кубі після безпрецедентних протестів, що потрясли керовану комуністами країну.

"Я також близький до дорогих людей Куби в ці важкі часи, зокрема до сімей, які особливо страждають", - сказав Франциск.

Він також згадав катастрофічні повені, що сталися в останні дні в Німеччині, Бельгії та Нідерландах, в результаті яких загинуло понад 180 осіб.

Доводиться брати кредити на комуналку: Киянам нарахували по 15-40 тис. грн за опалення

вівторок, 21 вересень 2021, 11:59

Незаплановані витрати. Киянам у платіжках уже поприходили чималі рахунки за опалення. Суми - від кількох тисяч гривень до кількох десятків тисяч. Мешканка столиці, якій у платіжці за серпень зненацька нарахували за опалення майже 40 тисяч, навіть взяла...

COVID-штам "Дельта" атакує Україну: Інфекціоніст назвав перші симптоми та алгоритм дій при лікуванні

вівторок, 21 вересень 2021, 11:33

Коронавірус продовжує мутувати, а штам "Дельта" дійсно агресивніший у порівнянні з тим перебігом хвороби, який був у хворих у 2020 році, каже головний інфекціоніст Львівської області, головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоре...